Jetex Flight Support i agencja SoInteractive

Firma Jetex Flight Support z siedzibą w Dubaju nawiązała stałą współpracę z SoInteractive. Agencja jest odpowiedzialna za projektowanie i wdrożenie nowej wersji korporacyjnego serwisu internetowego oraz prace wspomagające.
O autorze
1 min czytania 2012-05-30

Jetex należy do segmentu tzw. General Aviaton (lotnictwo ogólne), który zajmuje się przede wszystkim obsługą klientów korporacyjnych, biznesowych oraz prywatnych lotów VIP (private jets). Jetex świadczy kompleksowe usługi organizacji lotu – od załatwienia wszystkich formalności na lotnisku i w powietrzu, przez wynajem samolotu, logistykę paliwa, aż po usługi zakwaterowania i pobytu w miejscu docelowym. Klienci Jetex należą do najbardziej wymagających na świecie. Są wśród nich głowy państw, rodziny królewskie, biznesmeni z najwyższej półki oraz profesjonalni piloci i korporacje. Aby sprostać ich wysokim oczekiwaniom, Jetex gwarantuje najwyższą jakość usług i standardów lotniczych w systemie 24/7.

SoInteractive odpowiada za stworzenie serwisu internetowego – od szczegółowego zaplanowania architektury informacji, projekt layout’u graficznego, po wdrożenie i testy wszystkich funkcjonalności. Ponadto agencja wdraża i obsługuje pozycjonowanie w skali międzynarodowej oraz reklamę kontekstową i linki sponsorowane.

Link do serwisu: www.jetex.com

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj