Joe Levy nowym Dyrektorem Technicznym w Sophos

Joe Levy, będący uznanym specjalistą w dziedzinie bezpieczeństwa IT, pokieruje globalną strategią Sophos. Będzie odpowiadał za wizję i innowacyjność produktów w celu zwiększania i uproszczenia bezpieczeństwa IT.
O autorze
1 min czytania 2015-02-16

Swoją ponad dwudziestoletnią ekspertyzę w obszarze bezpieczeństwa informacji, Levy zdobywał m.in. jako CTO w Blue Coat Systems, po przejęciu przez firmę pioniera analizy bezpieczeństwa, Solera Networks, gdzie pełnił funkcję CTO od 2008 roku. Przed Solera, Levy był CTO w firmie SonicWALL (przejętej przez firmę Dell), gdzie przewodził zespołom badawczym i developerskim, skupiając się na firewallach nowej generacji, Głębokiej Inspekcji Pakietów, kryptografii i bezpiecznego zdalnego dostępu.

Wcześniej, Levy pracował sześć lat z OneNet, gdzie zarządzał projektowaniem i rozwojem produktów oraz usług. Jest również współautorem książki na temat bezpieczeństwa sieci bezprzewodowej, poruszającej temat licznych innowacji w tym zakresie.

Sophos koncentruje się na zapewnianiu kompleksowego bezpieczeństwa w prosty sposób – mówi Kris Hagerman, Dyrektor Generalny Sophos. Joe podziela naszą wizję, zgodnie z którą następna generacja rozwiązań bezpieczeństwa wymagać będzie innowacji zarówno w ramach możliwości, jak i funkcjonalności. W trakcie swojej kariery, Joe wielokrotnie wykazał się nieszablonowym podejściem, prowadzącym w rezultacie do sukcesu. Jego wiedza i wizja będą nieocenione w procesie budowania nowych rozwiązań, które będą miały za zadanie sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj