Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Julia Wieniawa nową ambasadorką Zalando w Polsce

Zalando przedstawia nową ambasadorkę w Polsce: Julię Wieniawę. Aktorka, piosenkarka, ikona stylu i influencerka inspiruje swoim wyjątkowym stylem miliony kobiet i dziewczyn, a swoją działalnością i zaangażowaniem w realizowane projekty, udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych.
O autorze
1 min czytania 2020-10-06

Julia Wieniawa-Narkiewicz jest jedną z najbardziej popularnych i utalentowanych artystek młodego pokolenia w Polsce. Sławę przyniosła jej rola Pauliny w serialu Rodzinka.pl oraz Ady Michalskiej w serialu Zawsze warto. Aktorka stworzyła wiele postaci pierwszo i drugoplanowych w serialach, na deskach teatrów, a także w produkcjach filmowych. Jej pasją jest śpiew – poza działalnością aktorską z sukcesami rozwija się muzycznie i ma na swoim koncie kilka singli.

Artystka pomimo młodego wieku została dwukrotnie wyróżniona w rankingach Forbes Women. W 2019 roku była najmłodszą wśród wpływowych Polek, a w 2020 roku zdobyła 4. miejsce na liście Top 10 Marek Osobistych Polskich Kobiet. Mimo spektakularnych sukcesów, Julia Wieniawa cały czas się rozwija – fani mogą podziwiać jej zmagania i talent w programie rozrywkowym Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. W 2020 roku założyła również markę kosmetyków do makijażu i pełni rolę dyrektorki kreatywnej. Jej działania i styl są inspiracją dla dziewczyn i kobiet w różnym wieku. Każdego dnia jej konto na Instagramie obserwuje ponad 1.7 milionów zaangażowanych fanów

W sezonie jesień/zima 2020 Julia Wieniawa łączy siły z Zalando. Jako ambasadorka, Julia zainspiruje klientów Zalando do odkrywania własnego stylu, podzieli się z nimi swoimi rekomendacjami dotyczącymi szerokiego asortymentu platformy i zaprezentuje ulubione sezonowe trendy.

– Najbardziej lubię w modzie to, że pozwala mi się zmieniać. Tworzę stylizację w zależności od nastroju, samopoczucia czy okazji. Cieszę się, że jako ambasadorka Zalando mogę inspirować innych do zabawy stylem i odkrywania ulubionych trendów – mówi Julia Wieniawa.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Pierwsze efekty współpracy widoczne są m.in. na dedykowanej stronie na Zalando.pl oraz w mediach społecznościowych: @juliawieniawa na Instagramie i na profilu @zalando.polska na Facebooku.

Współpraca Zalando i Julii Wieniawy to kontynuacja działań promocyjnych Zalando na polskim rynku obejmujących influencerów i stanowi część lokalnej strategii marketingowej. W sezonie wiosna/lato 2020 Zalando ogłosiło współpracę ambasadorską z Magdą Pieczonką, makijażystką i ekspertką w kategorii Beauty, a w 2019 roku współpracowało z Jessicą Mercedes Kirschner i Julią Kuczyńską.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się