Już 25 września w Warszawie II Google Analytics User Conference

Wielkie coroczne spotkanie twórców i użytkowników Google Analytics odbędzie się w Multikinie w Złotych Tarasach.
O autorze
1 min czytania 2014-08-28

Google Analytics User Conference Poland & CEE to święto i spotkanie wszystkich osób, które wykorzystują analitykę internetową do usprawniania i poprawy skuteczności biznesów, zarówno swoich czy jako agencja biznesów klientów. To niesamowita platforma wymiany doświadczeń, okazja do zadawania pytań i rozmów pomiędzy użytkownikami i twórcami Google Analytics.

Jak co roku, 25 września w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie, oficjalni przedstawiciele Google (USA) opowiedzą o nowościach w Google Analytics, właśnie wprowadzanych zmianach, jak wykorzystać je w codziennej pracy, na co warto zwrócić szczególną uwagę, jak wykorzystać nowe funkcjonalności oraz na jakie zmiany należy się przygotować w najbliższym roku.

Przez cały dzień Eksperci Google będą do dyspozycji uczestników, chętnie udzielając odpowiedzi na indywidualne pytania.

Podczas GAUC nie zabraknie również czołowych Ekspertów z Polski, Partnerów Google, Certyfikowanych Trenerów Google, którzy przedstawią najświeższe i najbardziej skuteczne „Tips and Tricks” w oparciu o swoją wiedzę i codzienne doświadczenia.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Dodatkowo, w tym roku po raz pierwszy zapraszamy wszystkich uczestników Google Analytics User Conference na After Party, by już w mniej formalnych okolicznościach kontynuować rozmowy i dyskusje wśród osób zainteresowanych obszarem analityki internetowej i Google Analytics.

Więcej szczegółów i rezerwacja biletów na stronie.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się