Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

K2 wygrywa komunikację marki Finlandia na Facebooku

Agencja K2 przejmuje obsługę kreatywno-strategiczną marki Finlandia w serwisie Facebook.
O autorze
1 min czytania 2020-09-14

W ramach współpracy agencja odpowiada za wypracowanie i realizację kompleksowej strategii kreatywnej obecności marki w social media. Jest odpowiedzialna również za koncepcję komunikacyjną i bieżącą moderację postów. 

– W wypracowanej wspólnie z agencją komunikacji kładziemy jeszcze mocniejszy nacisk na to, co dla marki Finlandia najważniejsze, czyli proces tworzenia, naturę, miejsca i ludzi. Dlatego też zdecydowaliśmy się na mocno storytellingową i wrażeniową komunikację – mówi Maciej Gierula, junior brand manager Finlandia Vodka.

– Na restrykcyjnym wobec reklamy alkoholu rynku, przebić do świadomości udaje się tylko tym markom, które odważnie postawią na social media jako narzędzia nie tylko komunikacji promocyjnej i produktowej, ale przede wszystkim głoszenia wielkich idei czy budowania equity. Finlandia jest taką marką – mówi Filip Szperl, dyrektor kreatywny Agencji K2.

Finlandia to już druga, po Jack Daniel’s, marka z portfolio Brown-Forman Polska, która dołączyła w do klientów Agencji K2 w ostatnim czasie.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj