Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Kamil Stoch ponownie w barwach marki ISOVER

W nowym sezonie skoków narciarskich ISOVER po raz drugi został oficjalnym partnerem Kamila Stocha i Stefana Huli. Marka przedłużyła współpracę z reprezentantami Polski na sezon 2014/2015. Uroczyste podpisanie umowy odbyło się 24 października br. podczas 17. Gali Klubu ISOVER w Zakopanem.
O autorze
1 min czytania 2014-10-29

W ubiegłym sezonie skoków narciarskich marka ISOVER towarzyszyła sportowcom podczas wszystkich startów i spektakularnych sukcesów. W czasie kiedy ISOVER był oficjalnym partnerem, Kamil Stoch wywalczył m.in. Kryształową Kulę i zwycięstwo w Pucharze Świata oraz dwa złote medale na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi. – To był naprawdę niezwykły sezon i ogromna przyjemność współpracy z tak wybitnymi sportowcami. Zdrowa rywalizacja w duchu fair play to wartości bliskie zarówno ISOVER, jak i naszym skoczkom, dlatego wspólnie podjęliśmy decyzję o kontynuacji współpracy z Kamilem Stochem i Stefanem Hulą – mówi Benedykt Korduła, Dyrektor Marketingu ISOVER.

Nowa umowa partnerska między ISOVER a Kamilem Stochem i Stefanem Hulą obejmuje cały sezon 2014/2015. Do jej podpisania doszło w ubiegły piątek (24 października 2014 r.) podczas 17. Gali Klubu ISOVER – corocznego spotkania z partnerami handlowymi marki. Gościem specjalnym wydarzenia była również Ewa Błaszczyk, znakomita aktorka i prezes Fundacji „Akogo?”, która jest ambasadorem marki w ramach kampanii wizerunkowej – „Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”. Podczas spotkania zaprezentowano także najnowszą odsłonę kampanii produktowej marki – „Bez wełny nie ma komfortu”, która z lekkim przymrużeniem oka, wykorzystując owce w różnych konfiguracjach, ma za zadanie przedstawić korzyści ze stosowania rozwiązań ISOVER. 

Pierwsze zawody Pucharu Świata 2014/2015, w których polscy skoczkowie wystartują m.in. barwach ISOVER odbędą się 22 listopada w Klingenthal w Niemczech.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj