Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Katarzyna Samojluk na czele Paramount w Europie Środkowej i Wschodniej

Katarzyna Samojluk, country manager w Polsce, poszerzy zakres swoich obowiązków i pokieruje działaniami Paramount w Europie Środkowo-Wschodniej, które obejmują 14 krajów w tym regionie.
O autorze
0 min czytania 2022-03-11

Samojluk zastąpi na tym stanowisku Gábora Harsányi, który został mianowany regional general managerem na Europę Środkowo-Wschodnią w SkyShowtime, nowym serwisie streamingowym stanowiącym wspólne przedsięwzięcie Comcast Corporation i Paramount Global, który zostanie uruchomiony jeszcze w tym roku.

Katarzyna Samojluk jest związana z Paramount od 2014 roku, zajmując różne stanowiska kierownicze, handlowe i finansowe, ostatnio jako country manager w Polsce, równolegle z rolą VP, CFO na Europę Środkową i Północną oraz Azję. Posiada gruntowną wiedzę dotyczącą biznesu i ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w międzynarodowym środowisku.

W rozszerzonej roli, jako country manager na Europę Środkową i Wschodnią, będzie nadzorować działalność Paramountu na 14 rynkach, w tym w Polsce, na Węgrzech, w Czechach i Rumunii. Będzie podlegać bezpośrednio Markowi Spechtowi, EVP MD na Europę Środkową i Północną oraz Azję.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj