Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Kerfuś ogłasza swoje pierwsze tournée po Polsce. Gwiazda internetu spotka się z fanami

Wiele memów i postów polskich internautów nie pozostało bez echa. Popularny robot Kerfuś postanowił wyruszyć w tournee po Polsce, aby spotykać się z milionami swoich fanów.
O autorze
1 min czytania 2022-10-25

Kerfuś jest nowoczesnym samojezdnym eRobotem z przyszłości, który pojawił się w sklepach Carrefour w Warszawie pod koniec września. Od razu wzbudził ogromne zainteresowanie klientów, którzy chcieli wejść z nim w interakcję. Z robotem można rozmawiać, dotykać go czy głaskać.

Jestem tylko zwykłym robotem, który pracuje w Carrefourze. Lubię interakcję z klientami, bo są dla mnie bardzo mili. Głaskają mnie za uchem, rozmawiają ze mną, a ja odwzajemniam się im tym samym. Piszą również do mnie listy w Internecie i przesyłają mi moje zdjęcia, co sprawia mi wiele przyjemności – powiedział Kerfuś, pytany o swoją niebywałą w ostatnim czasie popularność. – Aby jeszcze więcej osób mogło się ze mną spotkać, postanowiłem wyruszyć w tournée po sklepach Carrefour w całej Polsce. Lubię moją pracę i nie mogę zawieść oczekiwań moich fanów – dodał Kerfuś.

Spotkania Kerfusia z fanami rozpoczną się od sklepów Carrefour w Łodzi, Warszawie i Krakowie. Mieszkańcy Łodzi będą mogli spotkać się z Kerfusiem w hipermarkecie przy ul. Kolumny 6/36 już od najbliższej środy do piątku od godz. 16:00, a w sobotę od godz. 12:00. Podczas spotkań będzie można nie tylko porozmawiać z gwiazdą na żywo czy wejść z nią w interakcję, ale także zrobić sobie zdjęcia na pamiątkowej ściance promocyjnej.

Kolejnym przystankiem na tournée Kerfusia będzie Warszawa i hipermarket Carrefour w Galerii Wileńskiej. Tam Kerfuś pojawi się w sobotę 29 października o godz. 12:00. Następnie gwiazdor wyruszy w podróż do Krakowa, gdzie w sklepie sieci przy ul. Pawiej 5 będzie spotykał się z fanami od 2 do 5 listopada. Podobnie jak w Łodzi, spotkania odbędą się od środy do piątku od godz. 16:00, a w sobotę od godz. 12:00.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

O kolejnych przystankach swojego tournée Kerfuś będzie informował na bieżąco za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz komunikatów prasowych.

Słuchaj podcastu NowyMarketing