Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

KIT KAT znowu zaskakuje

Oryginalne smaki to specjalność marki KIT KAT. Wystarczy wspomnieć o KIT KAT CHUNKY Peanut Butter czy ofercie świątecznej KIT KAT Orange oraz KIT KAT Cookies & Cream. Teraz marka dokonuje kolejnej rewolucji w kategorii.
O autorze
1 min czytania 2014-10-02

Po raz pierwszy łączy dwa różne doznania smakowe w jednym batoniku – KIT KAT CHUNKY Double Caramel.

KIT KAT CHUNKY Double Caramel został wzbogacony o 2 różne rodzaje karmelu. W jednej połówce batona karmel jest chrupiący, a w drugiej – kremowy. 2 połówki – każda inna. Obie równie pyszne!

Czas na przerwę, czas na KIT KAT CHUNKY Double Caramel!

Wprowadzenie nowego wariantu wspiera kampania w sieci kin Multikino, mediach cyfrowych, prasie handlowej oraz dedykowane materiały POS. Za kampanię w Internecie odpowiada agencja VML Poland, za działania promocyjne w sieci kin Multikino – dom mediowy MEC, a za kampanię w prasie handlowej i materiały POS – agencja 3M Studio.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Rekomendowana cena batona KIT KAT CHUNKY Double Caramel to ok. 1,99 zł

Zastrzegamy, że firma Nestlé Polska S.A., będąca producentem, nie ma wpływu na ceny stosowane przez przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie dalszej sprzedaży produktów. Informacji o cenie ww. produktu na półce sklepowej należy poszukiwać w punktach sprzedaży.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się