Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Klub CCC czeka na miłośników trendów i wyjątkowych okazji

Każdy zakup to kolejny krok w stronę nowych możliwości i atrakcyjnych rabatów. Kupuj, awansuj i ciesz się wyjątkowymi korzyściami skrojonymi na miarę Twoich modowych potrzeb.
O autorze
2 min czytania 2022-04-20

Klub CCC to wyjątkowa modowa społeczność, w której każdy poczuje się swobodnie. W tym miejscu pełnym inspiracji, trendów i wyjątkowych okazji, użytkownicy odnajdą treści dopasowane do ich indywidualnych wymagań. Na najbardziej lojalnych Klubowiczów czekają wyjątkowe benefity – dodatkowe serwisy, dedykowane akcje rabatowe i zaproszenia na inspirujące, modowe spotkania.

By dołączyć do Klubu CCC wystarczy aplikacja mobilna, która dostępna jest na systemy: Android (Google Play), iOS (AppStore) oraz Huawei (AppGalery). Dostęp do Klubu można uzyskać również za pośrednictwem strony internetowej ccc.eu. Klubowicze mogą zapomnieć o nieporęcznych, plastikowych kartach – wszystkie informacje i punkty gromadzone są w wirtualnej przestrzeni. Uczestnictwo w Klubie jest całkowicie bezpłatne.

Zmieniaj status swoich korzyści

Klubu CCC oferuje nie tylko zakupy w najlepszych cenach, ale i niezapomniane wrażenia. Wejście na kolejny status Klubie CCC to gwarancja dodatkowych korzyści – w tym specjalne oferty od partnerów, czy inspirujące modowe spotkania zarezerwowane tylko dla Klubowiczów!

Do tej pory Klubowicze mieli okazję wziąć udział w inkluzywnych wydarzeniach, jak świąteczne gotowanie czy zakupy w towarzystwie stylistów. Dołącz do Klubu CCC, by sprawdzić, jakie modowe okazje czekają na Ciebie. A atrakcji w tym roku nie zabraknie!

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Aktywni Klubowicze zyskują więcej

Każda złotówka wydana w salonach CCC i na ccc.eu ma znaczenie. Zakupy zarejestrowane w Klubie przekładają się na statusy, a te gwarantują dostęp do kolejnych modowych korzyści.

Klubowicze CCC mogą osiągnąć trzy statusy w zależności od poziomu zakupów: Standard, Silver i Gold. Każdy z Klubowiczów rozpoczyna swoją przygodę ze statusem Standard, a każde zakupy przybliżają do osiągnięcia kolejnego poziomu. Status Standard to gwarancja 30-dniowego zwrotu zakupionych produktów bez okazania paragonu, darmowa dostawa zamówień online na kwotę powyżej 59 zł, urodzinowy prezent w postaci -10% rabatu na zakupy oraz dostęp do ekskluzywnych treści w aplikacji CCC.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Dalsze poziomy to kolejno Silver i Gold. Po ich zdobyciu, dla Klubowiczów otwiera się szeroka oferta rabatowa przygotowana przez Partnerów, w ramach której zaoszczędzić można nawet do kilkuset złotych. Dodatkowo, status Silver gwarantuje 60 dni zwrotu bez paragonu, prezent urodzinowy, czy raz w roku zniżkę w wysokości 20% na całe zakupy. Klubowicze Silver otrzymują także pakiet trzech personalizowanych oraz darmowe dostawy online na zakupy powyżej 59 zł.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Status Gold prowadzi Klubowiczów CCC na najwyższy poziom modowych korzyści. Dla posiadaczy tego statusu firma CCC przygotowała pakiet 6 personalizowanych rabatów, prezent na urodziny oraz raz w roku 30% rabat na całe zakupy. Status Gold to także gwarancja zwrotu do 120 dni bez paragonu oraz bezpłatna dostawa online bez kwoty minimalnej (do pięciu dostaw rocznie).

Wygodne i przemyślane zakupy w atrakcyjnych cenach to nie jedyne z zalet, jakie niesie za sobą bycie częścią społeczności Klubu CCC. Dla Klubowiczów o statusach Gold i Silver, Partnerzy zagwarantowali wyjątkowe rabaty. Dedykowane oferty przygotowali m.in. Cinema City, MODIVO, Costa Cafe, Apart czy Vogue Polska. Wszystkie oferty partnerów dostępne są pod adresem: ccc.eu/pl/klub-ccc.

Nie jesteś jeszcze w Klubie CCC? Nie zwlekaj – pobierz aplikację lub zarejestruj się na ccc.eu. Dołącz do modowej społeczności i zyskaj wyjątkowe korzyści.

 

Artykuł powstał we współpracy z CCC.