Kobieca Liga Mistrzyń – cykl bezpłatnych eventów dla kobiet startuje 7 grudnia

O autorze
3 min czytania 2022-12-02

Kobieca Liga Mistrzyń to cykl bezpłatnych wydarzeń dla kobiet, które poruszają tematykę rozwoju zawodowego i biznesowego. Pierwsze wydarzenie z cyklu pt. 1000 powodów przez które (nie)nadaje się do biznesu odbędzie się 7.12 o godz. 17.30 w Centrum Kreatywności Fabryka przy ul. Tymienieckiego 22G w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Pierwszymi prelegentkami będą: Aleksandra Wodzyńska właścicielka marki Świece.Woski. Po prostu oraz Katarzyna Madej właścicielka marki Kobieca Firma. Organizatorkami wydarzenia są: właścicielka agencji PR&marketing Sztyblety PR Wiktoria Czarnecka oraz trenerka mentalna, właścicielka marki Artofbrain Agnieszka Ciesielska-Quesada.

Event powstał z głębszej myśli nad problemami z którymi kobiety mierzą się zawodowo czy biznesowo w Polsce. Proste hasła o byciu pewną siebie mogą nie wystarczyć jeśli problem tkwi głębiej, np. w stereotypach, lękach, schematach wyuczonych w toku życia. Takie kwestie przekładają się na decyzje zawodowe i biznesowe. Dlatego w grudniu chcemy, aby kobiety podarowały sobie życzliwość. Cykl bezpłatnych eventów dotyczy spraw, które wpływają na rozwój zawodowy i biznesowy. Podczas eventów wystąpią różne prelegentki: od kobiet, które założyły własny biznes, piastują ciekawe stanowiska, przez konsultantów biznesowych, finansowych, psychologów, psychoterapeutów, dietetyków itp.

Termin: 7.12, godz. 17.30 – 19.00
Centrum Kreatywności Fabryka ul. Tymienieckiego 22G, Łódź, Aleja parkowa Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Prelegentki:

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Aleksandra Wodzyńska: założyła skierniewicką manufakturę świec i wosków zapachowych Świece. Woski. Po prostu z potrzeby otaczania się rzeczami prostymi w formie i składzie, bez nadmiernych kombinacji i ulepszania rzeczy dobrych. Pracuje w branży turystycznej, z licznych wyjazdów przywozi wrażenia zapachowe, które wkłada do świec i wosków. Każdy zapach to jej wspomnienie miejsca, klimatu, emocji danej chwili. Bliskie są jej minimalizm, idea lesswaste, dbanie o spokój w głowie i swoje zdrowie.

Przez kilka ostatnich lat trochę zdziczała – wyprowadziła się z centrum Łodzi do dużo mniejszego miasta i, kiedy szok już minął, odnalazła radość w spacerach w lesie, słuchaniu szumu drzew i braku aut na ulicach po 18:00. Ale nadal z ogromnym podekscytowaniem pakuje walizkę i jedzie na lotnisko. Prowadzi największą w Polsce grupę na FB dla producentów wyrobów sojowych. Z ogromną satysfakcją dzieli się wiedzą, aby branża była silna i wartościowa.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Ola opowie o budowaniu „swojego” – o tym, jak to jest, kiedy zostajesz sama ze swoją pracą i tylko od Ciebie zależy, jaki będzie jej efekt. Czy „rzuć etat i idź na swoje” ma jeszcze sens i jak to jest zachłysnąć się wolnością?

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Katarzyna Madej: od 7 lat prowadzi swoją kobiecą firmę, która wspiera inne kobiece firmy. Jest certyfikowaną księgową, prowadzi szkolenia i konsultacje biznesowe oraz dzieli się z innymi wiedzą na swoim blogu „Kobieca Firma”.

Kasia opowie: jak się przełamać i otworzyć swoją firmę. Co blokuje kobiety przed zrobieniem tego kroku i jak te blokady pokonać.

Partnerami wydarzenia są: Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie, NowyMarketing, Meloradio, Świece.Woski. Po prostu, Kobieca Firma, coPRO, Mać i Nać, Irda In Action, Ewelina Pacocha Make up Artist, SNH Drones, Izabela Nowak Dietetyk Kliniczny, Beauty Laser, Monika Łaźniewska Fotografia

Organizatorki: Wiktoria Czarnecka i Agnieszka Ciesielska-Quesada to właścicielki dwóch odrębnych biznesów: jedna to naukowiec i właścicielka agencji marketingowej druga to trenerka mentalna. Poznały się na studiach pedagogicznych i spotkały znów po latach z bagażem doświadczeń zawodowych i tak postanowiły stworzyć przestrzeń wsparcia dla kobiet!

BIO Organizatorek:

Sztyblety PR Wiktoria Czarnecka

Ułan PR | Tożsamość marki, marketing: historyczny, sportowy. Pedagog i trener. Członkini Stowarzyszenia Sport Biznes Polska. Współtwórca eventów: „Wakacje z PR” i autorka projektu „Wiślackie Pokolenia”. Pracowała w Biurze Prasowym Wisły Kraków, jako kierownik ds. PR w Widzewie Łódź i w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego. Autorka artykułów w książce „Marketing sportowy. Profesjonalne zarządzanie w sporcie”. Współpracuje z Nowym Marketingiem i Marketingiem w Praktyce. Wykładowca w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Pisze doktorat z innowacji społecznych. Absolwentka Uniwersytetów: Jagiellońskiego i Łódzkiego. Prywatnie należy do OGRH Przysposobienia Wojskowego Kobiet, jeździ konno, pasjonuje się piłką nożną, maluje pejzaże, zwiedza fortyfikacje z okresu II wojny światowej. Należy do Sieci Obserwatorów Burz. Miłośniczka gorącej czekolady i kawaleryjskich opowieści.

Agnieszka Ciesielska -Quesada- pedagożka, certyfikowana trenerka mentalna.

Towarzyszy osobom, które czują, że od jakiegoś czasu ich życie nie daje im satysfakcji i poczucia sensu. Potrzebują zmiany, jednak nie wiedzą jak zrobić pierwszy krok lub boją się go zrobić. Tym którym brakuje iskry do działania, a radość dawno schowali na dnie swojej życiowej szafy. Dostarcza narzędzi, pomaga wzmocnić umiejętności, rozpalić potencjał, pokonać lęki i blokady,żeby każdy z nas mógł ruszyć w świat jak to mawiał ks. Jan Kaczkowski „Na pełnej petardzie”, bo życie mamy jedno i nie ma biletów powrotnych.

Motto,: „Dawniej chodziło o siłę mięśni, potem o siłę intelektu, w przyszłości będzie chodziło o siłę serca”

Prywatnie pasjonatka wędrówek górskich, salsy kubańskiej oraz podróży niekoniecznie tylko tych dużych i dalekich, ale również tych, które pozwalają odkryć cuda tuż za rogiem.