Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Kobiety przejmują władzę nad telewizorami!

Dzień Kobiet to doskonały pretekst dla kampanii skierowanych do pań. Wiele marek wykorzystuje to święto przygotowując dla kobiet specjalne promocje. Nie mogło być inaczej w przypadku Haier! Jak przystało na markę znaną z odważnych działań marketingowych w przeciwieństwie do standardowych upominków,
O autorze
1 min czytania 2017-03-07

…jak kwiaty czy kosmetyki, Haier oferuje paniom… władzę nad telewizorami! A do tego… tosty i kawę.

Firma Haier znana jest z oryginalnych i niesztampowych działań marketingowych. Wyrzucenie lodówki przez okno, viral we współpracy z producentem wody mineralnej Vytautas czy kooperacja z organizatorem cyklu biegów przeszkodowych Runmageddon – to tylko niektóre z ciekawszych akcji największego na świecie producenta sprzętu AGD. Tym razem, jako formę promocji oficjalnego sklepu Haier na Allegro, firma postanowiła w swoich działaniach wykorzystać pretekst, jakim jest obchodzony 8 marca Dzień Kobiet i przekazać kobietom władzę nad telewizorami.

Na czym ma polegać owo przekazanie władzy? Z okazji Dnia Kobiet firma Haier przygotowała dla pań interesującą promocję. Wszystkie kobiety, które do północy 8 marca kupią 65-calowy telewizor Haier w oficjalnym sklepie producenta na Allegro, otrzymają podarunek w postaci tostera, młynka do kawy i specjalnego certyfikatu Ekipy Haier. Uprawnia on do otrzymywania… tostów i kawy od wszystkich znajdujących się w pobliżu mężczyzn! Tym samym panie będą mogły odpoczywać leżąc przed telewizorem, kiedy panowie będą przygotowywać dla nich tosty i ulubiony napój:

„KOBIETY PRZEJMUJĄ KONTROLĘ NAD TELEWIZORAMI!

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Drogie Panie! Kupcie telewizor Haier, a otrzymacie od nas wyjątkowy podarunek! Toster, młynek do kawy i specjalny certyfikat od Ekipy Haier, dzięki któremu na każde Wasze żądanie, znajdujący się w pobliżu mężczyzna ZOBOWIĄZANY będzie do przygotowania Wam tostów i kawy, kiedy Wy będziecie odpoczywały przed telewizorem :)”

Szczegółowe zasady promocji dostępne są na profilu Haier Poland na Facebooku.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się