Kobiety z branży IT na wspólnym wydarzeniu: Women TechStyle Online #4

O autorze
1 min czytania 2021-02-26

Zapraszamy wzięcia udział w kolejnej już edycji wydarzenia Women TechStyle Online #4, przeznaczonej dla kobiet w polskiej branży IT i nowych technologii. Panowie są również bardzo mile widziani. Wydarzenie online odbędzie się 1 marca 2021 roku o godzinie 18:30.

Głównym celem wydarzenia jest wymiana wiedzy oraz pomoc w rozwoju kompetencji zawodowych. Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja, pod tym linkiem.

Podczas wydarzenia uczestnicy usłyszą jedną prezentację merytoryczna oraz panel pytań i odpowiedzi, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentce.

Agenda

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj
  • 18:30 – Start prezentacji: Przykłady algorytmów pojawiających się na rozmowach rekrutacyjnych oraz jak je rozwiązywać – Jadwiga Pokorska
  • Q&A – Pytania do prelegentki

Opis prelegentki:

Jadwiga Pokorska, były Googler, obecnie programistka w TietoEVRY w obszarze automotive & smart devices oraz juror Olimpiady Informatycznej i Olimpiady Informatycznej Juniorów. Hobbystycznie nauczyciel algorytmiki oraz fan akrobatyki na trampolinach.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Sponsorem wydarzenia i firmą poszerzającą perspektywy dla kobiety w polskiej branży IT jest firma TietoEVRY.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji i uczestnictwa w wydarzeniu online.