Komputronik wzmacnia obszar finansów w Grupie

Tomasz Wójtowicz objął stanowisko dyrektora zarządzającego ds. Finansowania Grupy Komputronik.
O autorze
1 min czytania 2020-02-20

Jego głównym zadaniem będzie dbanie o zapewnienie optymalnego finansowania działalności Grupy oraz o profesjonalne relacje obszaru finansowania z rynkiem bankowym i ubezpieczeniowym, inwestorskim oraz wobec działów finansowych kluczowych dostawców i kontrahentów.

Tomasz Wójtowicz posiada 23-letnie doświadczenie zawodowe, w tym 13-letnie na stanowiskach kierowniczych, w dużych finansowych organizacjach międzynarodowych (Citigroup, Commerzbank, Grupa DBK). W latach 2011-2019 pełnił funkcję dyrektora Departamentu Finansowania Handlu w mBank S.A. (Grupa Commerzbank). Specjalizuje się w zarządzaniu finansami i rachunkowości przedsiębiorstw oraz bankowości korporacyjnej. Jest absolwentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na którym zdobył tytuł doktora nauk ekonomicznych w obszarze zarządzania i rachunkowości. Ukończył także prestiżowe szkolenie “Executives: Leading change in complex organization”, organizowane przez Massachusetts Institute of Technology Sloan School of Management, Cambridge, USA

Tomasz Wójtowicz będzie blisko współpracował z Krzysztofem Nowakiem – dyrektorem finansowym Grupy Komputronik oraz jego zastępcą – Agnieszką Andrzejewską.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj