Konferencja Marketing w Farmacji

O autorze
1 min czytania 2022-04-12

Wydarzenie „Marketing w Farmacji” ma za zadanie przybliżyć wszelkie zagadnienia związane z marketingiem i jego wykorzystaniem w obszarze farmacji. Uczestnicy konferencji będą mieć możliwość poznania podstawowych zagadnień zawierających się w szeroko pojętym sektorze marketingu farmaceutycznego oraz mechanizmów i zasad kierujących tym rynkiem.

„Marketing w farmacji” nie skupia się jedynie na przedstawieniu teoretycznej wiedzy, ale także pozwala na nabycie praktycznych umiejętności, które zostaną wytrenowane podczas części praktycznej. Głównie, poruszona zostanie tematyka związana z:

  • trade marketingiem,
  • digital marketingiem,
  • e-commerce,
  • marketingiem produktu OTC i RX,
  • marketingiem aptecznym,
  • karierą w marketingu farmaceutycznym.

Konferencja organizowana przez PTSF UJ CM planowana jest w formie wykładowo-warsztatowej. Dwie części wykładowe odbędą się 14 oraz 15 maja 2022 roku na platformie MS Teams, zaś część warsztatowa 21 maja 2022 roku na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego UJ CM, przy ulicy Medycznej 9 w Krakowie. Swoim doświadczeniem w części wykładowej podzielą się kompetentni specjaliści pracujący w branży. Wśród prelegentów, którzy zaszczycą nas swoją obecnością znajdą się m. in.: Marcin Jelonek, Artur Rakowski, Małgorzata Skorowider, Damian Janiszewski, Mariusz Popin, Krzysztof Pytel, Ewa Żelechowska, czy Magdalena Szpala.

Formularz rejestracyjny do części wykładowej, która odbędzie się 14 i 15 maja znajduje się pod linkiem: bit.ly/3LPnh2Q, zaś do części wykładowej oraz warsztatowej, która odbędzie się 21 maja, prosimy o wypełnienie następującego kwestionariusza: bit.ly/3rh8Rkm.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Wstęp na część wykładową jest bezpłatny, zaś aby wziąć udział w części warsztatowej należy dokonać opłaty rejestracyjnej w wysokości 35 zł do 18.04.2022 r. oraz przesłać potwierdzenie dokonania przelewu na adres e-mail: [email protected].

W cenie opłaty znajduje się pakiet uczestnika oraz obiad.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Dane do przelewu:

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Odbiorca: Aleksandra Grzyb
Numer konta: 86 1140 2004 0000 3802 8169 7869
Tytuł przelewu: Opłata rejestracyjna, Marketing, Imię, Nazwisko
Kwota: 35,00 zł

Zachęcamy do śledzenia informacji udostępnianych za pośrednictwem kanału informacyjnego wydarzenia znajdującego się pod linkiem: www.facebook.com/marketingwfarmacji,

na którym udostępnione zostaną informacje dotyczące kolejnej tury rejestracji oraz szczegóły dotyczące dokładnych tematów konferencji, czy prelegentów. Link do spotkania na platformie MS Teams zostanie przesłany przed wydarzeniem, na adres mailowy podany w formularzu rejestracyjnym.

Serdecznie zapraszamy!