Upoluj bilet na AI Creative Fest [KONKURS]

Upoluj bilet na AI Creative Fest [KONKURS]

Upoluj bilet na AI Creative Fest [KONKURS]

Sprawdź, jak wygrać bilet do przyszłości, czyli na AI Creative Fest, gdzie AI spotyka kreatywność (i zmieniają zasady gry).

SPRAWDZAM

Konkurs dla Wydawców – Kreatywność PoPłaca. Inspirujesz. Wygrywasz. Zarabiasz.

Konkurs dla Wydawców – Kreatywność PoPłaca. Inspirujesz. Wygrywasz. Zarabiasz.
Do 14 czerwca trwa konkurs skierowany do afiliantów, czyli wszystkich tych, którzy zarabiają w sieci, w szczególności na swoich stronach internetowych czy programach partnerskich. Konkursowicze muszą wykazać się kreatywnością, ale dzięki temu mogą wygrać nagrodę, którą sami wybiorą.
O autorze
2 min czytania 2007-05-01

Organizatorem konkursu jest e-mailingowa sieć reklamowa INIS.

INIS do niedawna rozpoznawalna w branży głównie jako e-mailingowa sieć reklamowa, postanowiła wejść głębiej w performance marketing, dlatego swój rozwój technologiczny i ofertę skierowała także w stronę afiliacji uruchamiając dział INIS afiliacja. Konkurs „Kreatywność PoPŁACA. Inspirujesz. Wygrywasz. Zarabiasz.” to jeden z pierwszych projektów, które mają na celu pokazanie sieci, wszystkim swoim partnerom z nieco innej, dotąd być może, mniej znanej strony.

Wymyśl slogan dla sieci afiliacyjnej i wybierz nagrodę, którą chcesz wygrać!

Celem projektu jest zaangażowanie wydawców, afiliantów, czyli partnerów ze środowiska, z którym firma współpracuje na co dzień. Osoby chcące wziąć udział w konkursie muszą wymyśleć hasło reklamowego dla sieci INIS. – Istotne dla nas jest spojrzenie świeżym okiem naszych partnerów na szeroko pojętą afiliację. Z pewnością pomysłów będzie tak wiele jak wielu będzie konkursowiczów. Zadanie z jednej strony jest kreatywne, a z drugiej strony wyniki pokażą nam jakie oczekiwania mają wydawcy względem naszej sieci afiliacyjnej. – komentuje Roman Grygierek, managing director INIS.

Dołącz do sieci afiliacyjnej INIS.

Zasoby i technologia, którą dostarcza spółka pozwala na stały rozwój sieci, w której znajduje się już ponad 250 wydawców e-mailingowych. Dlatego jednym z warunków konkursu, jest dołączenie do INIS AFILIACJA. Znalezienie się w gronie wydawców INIS niesie ze sobą wiele korzyści, takich jak: dostęp do największych reklamodawców w Polsce i za granicą, najlepsza technologia i automatyzacja działań, wysokie i szybkie wypłaty prowizji i co najważniejsze statystyki dostępne online 24/7. Dlatego warto wziąć udział w konkursie, bo oprócz wymienionych przeze mnie korzyści, osoby zarabiające na swoich stronach internetowych mogą wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. – dodaje Roman Grygierek.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Warto dodać, że konkurs skierowany jest do wszystkich osób, które zarabiają na swoich stronach internetowych, w szczególności swoją działalność opierają na serwisach informacyjnych, branżowych, zakupowych, porównywarkach czy blogach. Nie ma ograniczenia co do branży, czy typu serwisu.

Nie czekaj i zacznij zarabiać już dziś!

Znalezienie się w gronie wydawców INIS, to szansa na zarabianie już od chwili zarejestrowania się w sieci. Dostęp do szerokiego wachlarza programów partnerskich pozwala na dostosowanie potrzeb reklamodawców do preferencji właścicieli serwisów i blogów. W naszej sieci może zarabiać każdy, zarówno mniejsi jak i więksi wydawcy i to z przeróżnych branż, od lifestylowych, parentingowych, po finansowe, motoryzacyjne czy budowlane. Potencjał jest ogromny. – dodaje Grygierek.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Dlatego, nie zwlekajcie i weźcie udział w konkursie, który trwa do 14 czerwca. Do wygrania atrakcyjne nagrody, ufundowane także przez partnerów konkursu. Patronat medialny nad konkursem objęli: Online Marketing Polska, Marketer+, NowyMarketing, a także sprawnymarketing.pl.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się