Kredyt firmowy do 3 mln zł z decyzją w 20 minut. Alior Bank rozpoczyna kampanię reklamową

Alior Bank wprowadził atrakcyjną ofertę dla mikro oraz małych i średnich firm. Przedsiębiorcy mogą otrzymać kredyt aż do 3 mln zł z oprocentowaniem już od 3,8 proc. w skali roku. Dziś bank startuje z nową kampanią reklamową skierowaną do firm.
O autorze
1 min czytania 2020-03-03

Na potrzeby kampanii został nagrany spot telewizyjny, który przedstawia historię producenta drewnianych klocków. Aby odpowiedzieć na rosnący popyt, przedsiębiorca potrzebuje kredytu na rozbudowę stolarni, otwarcie nowego sklepu firmowego oraz uruchomienie sprzedaży online. Dzięki szybkiemu kredytowi z Alior Banku rozbudowa firmy staje się faktem – lokal zmienia swój wygląd, powstaje nowoczesny, przestronny showroom, firma rozpoczyna także sprzedaż przez internet.

15- i 30-sekundowe spoty będą emitowane w stacjach ogólnopolskich i tematycznych. Z kolei komunikacja w Internecie będzie kierowała na specjalnie przygotowany landing page. Wykorzystane zostaną e-mailingi, displaye, działania w Google Display Network oraz mediach społecznościowych. W połowie marca kampania internetowa zostanie rozszerzona o reklamę na platformach VOD. Natomiast w maju planowana jest kampania radiowa. Z kolei działania BTL obejmą 531 oddziałów i placówek partnerskich Alior Banku.

Za kreację wykorzystywaną w kampanii odpowiada agencja PZL, a za zakup mediów domy mediowe Carat (telewizja, radio, VOD) oraz Mets (internet).

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj