Krzysztof Bednarski Senior Art Directorem w agencji Kalicińscy.com.

Do zespołu agencji Kalicińscy.com dołączył Krzysztof Bednarski. Jako Senior Art Director wzmocni kompetencje zespołu kreatywnego, a do jego zadań będzie należała realizacja projektów dla kluczowych klientów agencji.
O autorze
1 min czytania 2017-11-14

Dział kreacji jest w tym momencie największy w historii Kalicińscy.com. Krzysiek stał się bardzo silnym jego uzupełnieniem, co zdążył już udowodnić, ale to jeszcze nie koniec rozwoju zespołu kreatywnego agencji.” – Kuba Kaliciński, CEO Kalicińscy.com 

Krzysztof Bednarski ma wieloletnie doświadczenie w działach kreacji. W agencji Kalicińscy obejmuje stanowisko Senior Art Director, a do jego zadań będzie należała realizacja projektów dla kluczowych klientów. Bednarski specjalizuje się w identyfikacji wizualnej oraz motion designie, a jego obecność w Kalicińscy.com pozwoli jeszcze bardziej wzmocnić kompetencje agencji w realizacji zintegrowanych kampanii marketingowych.

Praca w Kalicińscy.com to dla mnie nowe wyzwanie. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy realizować kampanie, które przyniosą satysfakcję oraz sukcesy naszym klientom, a nam pozwolą na jeszcze większy rozwój i poszerzanie kreatywnych kompetencji.” – Krzysztof Bednarski, Senior Art Director Kalicińscy.com

Bednarski przez ostatnie 2 lata zajmował stanowisko dyrektora artystycznego w Telewizji Kino Polska, gdzie nadzorował dział kreacji. Wcześniej pracował jako motion designer i art director kanałów Filmbox, należących do grupy SPI International. Jest także grafikiem i fotografem. Mocno związany z branżą filmową, m.in. projektował plakaty do cyfrowych rekonstrukcji filmów Andrzeja Wajdy, Krzysztofa Kieślowskiego czy Władysława Pasikowskiego. Jako freelancer współpracował z takimi telewizjami jak MTV, Fox czy TVN Turbo. W wolnym czasie powraca do swoich fotograficznych korzeni, jest m.in. dwukrotnym laureatem konkursu Leica Street Photo.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj