Kup baterie i pobierz film – marka Energizer z nową promocją

Marka Energizer rozpoczęła promocję, w ramach której za zakup baterii klienci otrzymają dostęp do darmowych filmów.
O autorze
1 min czytania 2018-10-10

Mechanizm promocji jest bardzo prosty: wystarczy kupić minimum 8 baterii Energizer (w Polsce to 2 blistry), na stronie internetowej kampanii wpisać kody z opakowań, a w kilka sekund nastąpi przekierowanie do sklepu Google Play, skąd pobiera się jeden ze specjalnie wybranych 20 filmów dla całej rodziny.

To kolejna odsłona współpracy Energizer z 20th Century Fox. W 2016 roku marka przygotowała dla swoich konsumentów kody do oglądania filmu „Sekretne życie zwierzaków”. Akcja cieszyła się tak ogromnym powodzeniem, że producent baterii postawił na kontynuację filmowych promocji, każdego roku odświeżając ofertę dostępnych tytułów.

– W tym roku postawiliśmy na zróżnicowaną ofertę 20 filmów, które na pewno przypadną do gustu dorosłym, nastolatkom i dzieciom. W wyborze tytułów staraliśmy się uwzględnić zróżnicowane preferencje całych rodzin, czyli naszej głównej grupy docelowej. Dodatkowo jest to propozycja, w której każdy, kto kupi min. 2 blistry baterii, dostaje kod na wybrany film. Zyskują wszyscy konsumenci, bo dzięki bateriom Energizer, na których znajdują się kody promocyjne, można oglądać filmy bez końca – wyjaśnia Dariusz Płaza, International Promotions Manager z Energizer.

Agencja Plej odpowiada za strategię social mediową oraz dobór i adaptację formatów dla rynków na 3 kontynentach.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Kampania trwa od października 2018 do stycznia 2019. Więce informacji dostępnych jest na Facebooku: www.facebook.com/energizerpolska/ oraz na stronie: www.energizermovies2.com/pl/pl.

Słuchaj podcastu NowyMarketing