Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Łatwe zakupy z Apple Pay już dostępne na Allegro

Od 7 lutego br. klienci Allegro będą mogli robić zakupy jeszcze łatwiej i w pełni bezpiecznie używając Apple Pay w aplikacji mobilnej Allegro. Aplikacja pozwala klientom mieć swój ulubiony sklep zawsze pod ręką i robić zakupy wszędzie i o każdej porze.
O autorze
2 min czytania 2019-02-07

Rozwiązania tworzone z myślą o urządzeniach mobilnych bezsprzecznie uważane są za przyszłość zakupów w sieci, ponieważ klienci praktycznie się nie rozstają się ze swoimi smartfonami. Dzięki temu mogą kupować produkty wszędzie i o każdej porze. Cała platforma Allegro zmienia się w ten sposób, żeby klienci mogli kupować przez smartfony z taką samą łatwością jak na komputerze. Ponad 60% wszystkich wizyt na Allegro pochodzi właśnie z urządzeń mobilnych. Aplikacja mobilna Allegro została już pobrana do ponad 900 tysięcy urządzeń z systemem iOS. Co ciekawe, 40% z tych klientów kupuje wyłącznie za pośrednictwem mobilnej wersji Allegro. Wdrożenie Apple Pay sprawi, że dla wszystkich fanów iPhone-ów zakupy będą jeszcze wygodniejsze. 

– Klienci Allegro przyzwyczaili się już, że ich ulubiony sklep mieści się w ich własnej kieszeni. Dzięki temu robienie zakupów mogą pogodzić z napiętym grafikiem codziennych zajęć, a zaoszczędzony czas przeznaczyć dużo ważniejsze sprawy. Na znalezienie i wybór najlepszej oferty trzeba poświęcić chwilę, ale już samo rozliczenie transakcji powinno być niezauważalne. Przyglądamy się światowym trendom i widzimy czego obecnie oczekują klienci. Chcemy być gotowi, żeby w pełni sprostać tym oczekiwaniom. W tym roku rozpoczęliśmy ambitny projekt, który zmieni sposób w jaki klienci wyszukują produkty na Allegro. Łatwiej będzie podjąć decyzję i wyłowić najlepszą ofertę sposób 90 milionów obecnie dostępnych na platformie. Mobilne metody płatności takie jak Apple Pay oraz inne usługi, które towarzyszą zakupom na Allegro są niezbędne, żeby klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni z zakupów na naszej platformie – tłumaczy Francois Nuyts, prezes Allegro.

Klienci Allegro będą mogli korzystać z Apple Pay w bardzo prosty i intuicyjny sposób. Głównymi zaletami tego rozwiązania są wygoda, bezpieczeństwo i ochrona prywatności. Apple Pay pozwala na przechowywanie danych karty płatniczej w telefonie i realizowanie płatności dosłownie za pomocą jednego kliknięcia. W trakcie transakcji nikt nie otrzymuje dostępu ani nie przechowuje danych klientów. Aplikacja Allegro już teraz umożliwia dodawanie kart płatniczych i wygodną płatność w formule one-click. Inne metody mobilnych płatności dostępne na Allegro to Google Pay oraz BLIK.

Rozwiązania mobilne zmieniają świat finansów konsumenckich

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Rozwój handlu internetowego zmienia nie tylko sposób w jaki robimy codzienne zakupy, ale również powoduje rozwój zupełnie nowych usług finansowych. Przestały być domeną wyłącznie instytucji finansowych. Zachowania konsumentów zmieniają się bardzo szybko, a firmy takie jak Allegro wiedzą jak dostosować się do nich i przekuć je w praktyczne i sprytne rozwiązania. Nie dziwi więc trend, żeby upraszczać usługi finansowe, redukować formalności oraz dbać, żeby były bardziej przyjazne dla klientów. Przez ostatnie dwa lata Allegro rozwinęło wiele dodatkowych usług dostępnych dla klientów tam gdzie potrzebują ich najbardziej – na samej platformie, w czasie rzeczywistym, kiedy robią zakupy. Wszystkie tworzone były z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych.

Allegro Finanse to zbiór rozwiązań stworzony wraz z licznymi partnerami dla kupujących na Allegro. Wśród nich są raty 0% w formie odnawialnego kredytu, leasing czy ubezpieczenia. Stworzyliśmy je podobnie jak całą naszą platformę. Chcemy, żeby korzystanie z nich było łatwe, intuicyjne i przyjazne dla klientów. Co ważne, są dostępne w całości na Allegro. Możemy je zaoferować dzięki licznym partnerstwom. Ciągle szukamy nowych firm z którymi moglibyśmy podjąć współpracę. To dobre czasy dla fintechów, szczególnie w świetle nadchodzących regulacji PSD2, która umożliwi działalność mniejszym operatorom płatności. Jak wiadomo, im większa konkurencja tym bardziej korzystna oferta dla klientów. Na pewno uda nam się przekuć ten trend na rozwiązania z których nasi klienci będą zadowoleni – tłumaczy Maciej Biniek, dyrektor ds. płatności w Allegro.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się