Leo Burnett odświeża wizerunek marki GetBack

Rusza nowa kampania reklamowa GetBack, która wprowadza nowe pozycjonowanie marki. Za zmianami stoi agencja Leo Burnett, która podjęła stałą współpracą z klientem w grudniu 2016.
O autorze
1 min czytania 2017-06-07

Spot opowiada historię ojca rodziny, który zmaga się na co dzień z długiem, jego doświadczenie ze współpracy z GetBack przypomina mu czasy młodości, kiedy trenował kolarstwo ze wpierającym go trenerem. I tak jak wtedy dzięki tej pomocy osiągał rezultaty w sporcie, tak teraz może poradzić sobie z długiem dzięki Doradcy z GetBack.

Nowa kampania reklamowa pokazuje jakimi wartościami kierujemy się współpracując z naszymi klientami. Na przykładzie trenera kolarstwa spot reklamowy pokazuje jak nasi Doradcy pracują na co dzień. Wiemy, że dług to trudna emocjonalnie sytuacja dlatego chcemy wspierać i motywować naszych klientów, by jak najszybciej rozwiązali swoje problemy finansowe” – Justyna Ślarzyńska, Dyrektor – Departament Marketingu i PR GetBack S.A.

Pomysł kreatywny i kampanię stworzyła agencja Leo Burnett pod przewodnictwem dyrektora kreatywnego Macieja Porębskiego, w skład teamu kreatywnego wchodził także copywriter Renata Bujanowska oraz art director Zofia Nowak. Film reklamowy wyreżyserował Johnatan Cohen, a za produkcję odpowiedzialny był dom produkcyjny Opus. Postprodukcją spotów zajął się Platige Image. Muzykę skomponował Bartosz Dziedzic.

W Leo Burnett powstała też nowa identyfikacja wizualna dla marki GetBack. Logo przedstawia nachodzące na siebie litery podkreślające współpracę jako jedną z głównych wartości, którymi kieruje się firma GetBack. Odświeżona identyfikacja wykorzystuje nową przyjazną kolorystykę i pokazuje firmę jako nowoczesną i innowacyjną.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Współpraca z GetBack ma charakter stały, Leo Burnett pełni funkcję doradcy strategiczno-kreatywnego dla klienta. W grudniu agencja rozpoczęła pracę nad nową kampanią wspierającą nową misję, wizje i wartości GetBack.

Bliska współpraca klienta z agencją zaowocowała ciekawą i przełamująca stereotypy kategorii kampanią, budującą wizerunek dynamicznie rozwijającej się firmy.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Za zakup i planowanie mediów odpowiada dom mediowy Starcom. Kampania zostanie przeprowadzona w TV, prasie, internecie, radiu i OHH.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się