Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Let me pay łączy social media, reklamę i mikropłatności

Let Me Pay to portal łączący zalety platformy lojalnościowej online z portalem społecznościowym. Zasada jest prosta – zagospodarować potencjał relacji między użytkownikami i otworzyć nowe kanały dotarcia do konsumentów z ofertą reklamodawców. Wszystko za pomocą mobilnych prezentów i mikropłatności.
O autorze
0 min czytania 2012-11-05

Let Me Pay to platforma społecznościowa dedykowana prowadzeniu multimedialnych, targetowanych kampanii reklamowych z wykorzystaniem mobilnych prezentów i mikropłatności. Użytkownicy serwisu mogą wysyłać swoim znajomym mobilne prezenty wybrane z katalogu reklamowanych marek współpracujących z Let Me Pay. Mobilny prezent jest przesyłany wirtualnie jako reklama online wraz z przelewem pieniędzy na indywidualne konto odbiorcy, aby umożliwić mu zakup reklamowanego produktu w świecie rzeczywistym. 

Platforma Let Me Pay udostępnia reklamodawcom narzędzia do prowadzenia sponsorowanych kampanii reklamowych i programów lojalnościowych na odległość i analizy fan page’y na Facebooku. Serwis Let Me Pay wspiera prowadzenie konkursów konsumenckich z natychmiastową nagrodą i umożliwia generowanie kuponów prezentowych, które można wykorzystać w każdym popularnym serwisie typu social media.