Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Levi’s® 501® – jakość, która nigdy nie wychodzi z mody

O autorze
2 min czytania 2021-05-21

W ciągu ostatniego półtora wieku nastąpiło wiele zmian, ale jedna rzecz pozostała niezmienna: Levi’s® 501®. Prosta nogawka, rozporek na guziki – to kultowy model niebieskich jeansów uwielbiany przez wszystkich: począwszy od pracowników fabryk, przez gwiazdy filmowe, po prezydentów czy niektóre z najbardziej znaczących głosów na świecie. 20 maja obchodzimy 148 urodziny modelu Levi’s® 501®. To przodek wszystkich niebieskich jeansów – a każde istniejące dziś jeansy, to bliższa lub dalsza interpretacja tego oryginału. Z tej okazji przedstawiamy historie siedmiu młodych osób ORIGINALS: Naomi Osaki, Hailey Bieber, Emmy Chamberlain, Barbie Ferreiry, Jadena Smitha, Marcusa Rashforda i Shai Gilgeous-Alexander, pokazując ich unikatowy styl w połączeniu z kultowymi Levi’s® 501®.

Model spodni 501® już od połowy XX w. stanowi podstawowy element młodzieżowego stylu i jest idealnym podłożem dla kreatywnej ekspresji. Zaczynając od Marlona Brando w filmie Dziki z 1953 roku, przez styl Summer of Love z lat 60. czy punk lat 70., po ciemne indygo, styl oversize NWA w późnych latach 80., model 501® od dawna stanowi wybór cool dzieciaków. Wynika to w dużej mierze z klasycznego kroju spodni 501®. W różnych stylizacjach, dopasowane lub oversize, ciemne lub sprane, zwykłe lub spersonalizowane, te spodnie to serce i dusza nie tylko marki Levi’s®, ale również współczesnej mody. Proste spodnie robocze wykonane z wytrzymałego denimu w kroju, który może nosić wiele różnych osób.

– Model 501® to oryginalne jeansy, oczywistym było, że celebracja urodzin naszych kultowych spodni odbędzie się przy udziale grupy ORIGINALS. Zainspirowaliśmy się emocjonalną więzią, którą każda z tych osób wiąże ze spodniami 501®. Ich indywidualny styl i historie sprawiają, że jeansy stają się wyjątkowe i nabierają niepowtarzalnego charakteru – mówi Karen Riley-Grant, Levi’s® chief marketing officer.

W historii Levi’s® 501® nie chodzi tylko o ponadczasowy styl. To powrót do nie tak znów odległej przeszłości i czasów, gdy rzeczy były tworzone na lata, w przeciwieństwie do obecnie panującej szybkiej mody. Spodnie Levi’s® 501® są bardzo trwałe a z biegiem czasu wyglądają coraz lepiej. To wybór na lata, który w Levis® Tailor Shop® możemy naprawić, skrócić bądź spersonalizować. Dzisiaj, spodnie Levi’s® 501 wykańczane są techniką Water<Less, zużywając o 96% mniej wody niż podczas typowego procesu wykańczania denimu, co czyni je znacznie bardziej zrównoważonym wyborem.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Aby uczcić urodziny kultowego modelu, Levi’s® wprowadza dwie nowe specjalne kolekcje 501® z okazji Levi’s® 501® Day. Po pierwsze, pojawią się jeansy i szorty Levi’s® 501® z nowej kampanii Levi’s® Originals. Produkty dostępne w różnych krojach i odcieniach, stanowią idealne połączenie nostalgii Levi’s® 501® i współczesnego stylu. Po drugie, pojawi się Levi’s® Vintage Clothing 1955 “Japan” 501®, czyli klasyczny model 501® w stylu Shrink-to-Fit 1955 wykonany z japońskiego tzw. selvedge denim z wszywkami i detalami w języku japońskim. Te spodnie dostępne będą w limitowanej ilości 501 par. Levi’s zainspirował się także przeszłością i wypuści limitowaną edycję koszulek 501® z siedmioma wyjątkowymi grafikami wyciągniętymi z archiwum Levi’s® z okresu od lat 70. do 90. XX wieku.

W modelu Levi’s® 501® nie ma dwóch takich samych par spodni i to właśnie sprawia, że są naprawdę oryginalne. Dlatego z okazji Levi’s® 501® Day 2021 całą uwagę kierujemy na nowe pokolenie Levi’s® Originals. Siedem oryginalnych głosów, które wiedzą w jaki sposób bez trudu łączyć styl, kreatywność, autentyczność i wyznaczony sobie cel. Każdy z nich we współczesny sposób wyraża to, co sprawiło, że model spodni Levi’s® 501® jest jedną z ikon kultury od czasów Marlona Brando.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się