Lidl Polska po raz 2. głównym partnerem Targów BIOEXPO Warsaw

Targi BIOEXPO Warsaw to jedyne wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej całkowicie dedykowane branży ekologicznej. Lidl Polska jako lider kategorii BIO w Polsce, w tym roku ponownie jest głównym partnerem wydarzenia.
O autorze
1 min czytania 2020-10-07

W Lidlu najważniejsza jest jakość, niska cena oraz zrównoważony sposób produkcji. Sieć każdego dnia proponuje klientom ponad 100 produktów ekologicznych, a oferta ta jest nieustannie rozszerzana. Targi żywności ekologicznej to idealna okazja do rozmów z potencjalnymi kontrahentami, ale także pomiędzy producentami a kupcami, właścicielami sklepów specjalistycznych oraz hurtowni spożywczych i wielobranżowych. W 2019 r. Lidl Polska po raz pierwszy wziął udział w targach, będąc jednocześnie ich głównym partnerem. W trakcie wydarzenia przeprowadzono ponad 100 spotkań, z których część zaowocowała współpracą lub jej planami na kolejne lata. Z powodzeniem nawiązano relacje biznesowe w takich obszarach jak np. konfitury, przetwory warzywne, owoce, kwiaty czy świeże mięso. Obecność Lidl Polska na targach zaowocowała także nawiązaniem dialogu z hodowcami bydła BIO i drobiu BIO, z którymi sieć obecnie prowadzi rozmowy pod katem finalizacji transakcji trójstronnej na linii rolnik, ubojnia, Lidl.

BIOEXPO Warsaw to również przestrzeń do prezentacji nowości oraz rozmowy o trendach na rynku żywności i produktów ekologicznych. Dzięki udziałowi szerokiego grona wystawców, każdy z uczestników ma okazję do nawiązywania relacji biznesowych w ramach rynku krajowego, jak i  rozwijania oraz zwiększania eksportu produktów. 

Nieodłączną częścią wydarzenia jest Kongres BIOEXPO, charakteryzujący się obszernym programem konferencji, seminariów i warsztatów, które stanowią szansę na podjęcie dyskusji o aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju. Podczas BIOEXPO Warsaw w ramach programu Hosted Buyers w wydarzeniu biorą udział także kupcy z zagranicy zainteresowani importem żywności i produktów ekologicznych do swoich krajów. W gronie wystawców znajdą się przedstawiciele sektorów: żywności i napojów, rolnictwa ekologicznego, kosmetyków oraz środków czystości, maszyn produkcyjnych, opakowań i naczyń do serwowania, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów dla zwierząt domowych, a także start’upy oraz instytucje wspierające jak i okołobiznesowe (m.in.: jednostki certyfikujące). 

W zbliżających się Targach BIOEXPO WARSAW udział zgłosiło 250 wystawców.  Stoisko Lidl Polska zajmie 330 mkw, a w trakcie 3 dni targów, sieć będzie odbywać spotkania z potencjalnym kontrahentami. Organizatorzy zapewnią uczestnikom największe, możliwe bezpieczeństwo – każdy z uczestników otrzyma bezpłatnie maski medyczne, przy wejściu zostaną zainstalowane kabiny dezynfekujące, na terenie targów pojawią się dystrybutory ze środkiem dezynfekującym, a sama konstrukcja hali zapewnia szerokie ciągi komunikacyjne.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Targi odbędą się 8-10 października 2020 w Ptak Warsaw Expo, w Nadarzynie. W tegorocznej edycji Lidl Polska również będzie głównym partnerem targów. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa sanitarnego i wytycznymi GIS.

Słuchaj podcastu NowyMarketing