Lidl wprowadza nowe maseczki ochronne

Lidl Polska rozszerza swoją ofertę o nowe tekstylne maseczki ochronne dla dzieci i dorosłych. Maseczki są dwuwarstwowe, nie wchłaniają wilgoci i można je prać nawet w temperaturze 60 stopni. Produkt wyróżnia się oryginalnym designem i szerokim wyborem wzorów.
O autorze
1 min czytania 2020-07-24

Maseczki ochronne towarzyszą nam w codziennym życiu i dla naszego bezpieczeństwa powinniśmy z nich korzystać zgodnie z zaleceniami. Jednak nie wszystkie są skuteczne i bezpieczne dla naszego zdrowia, dlatego tak ważne jest kupowanie ich ze sprawdzonych źródeł.

Nowe maseczki w ofercie Lidla zostały przebadane i posiadają certyfikat OEKO-TEX, który potwierdza brak szkodliwych substancji w składzie produktu. Warto podkreślić, że materiał wierzchni, z którego zostały wykonane jest całkowicie oddychający i niewchłaniający wody, co zawdzięcza wodoodpornej i ekologicznej powłoce Bionic Finish Eco. Dzięki temu maseczki zapewniają nam równocześnie bezpieczeństwo na wysokim poziomie i komfort w użytkowaniu.

Niewątpliwym atutem produktów jest możliwość prania ich w temperaturze do 60 stopni, co sprawia, że możemy w łatwy sposób zadbać o ich czystość i korzystać z nich wiele razy. Rozwiązanie to pozwoli nam zaoszczędzić, a także uniknąć wytwarzania dodatkowych odpadów.

Już od poniedziałku 27 lipca będziemy mogli znaleźć nowe maseczki w wielu wzorach do wyboru zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Produkty będą dostępne w dwupaku, w cenie od 4,99 zł za sztukę (9,98 zł za dwupak).

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj