Lidl zaprasza na świąteczną, charytatywną galę „Mam marzenie”

Już w piątek, 18.12, odbędzie się doroczna charytatywna Gala Fundacji „Mam marzenie”. Sieć Lidl Polska od lat wspiera spełnianie dziecięcych marzeń podopiecznych Fundacji. Tym razem również stanowi głównego partnera Gali, na której nie zabraknie wielu znamienitych, polskich artystów.
O autorze
2 min czytania 2020-12-15

Fundacja Mam Marzenie pomaga spełniać dziecięce marzenia. Realizuje pragnienia najmłodszych dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Corocznie w grudniu Fundacja organizuje wielką dobroczynną galę, z której dochód przekazany zostaje na rzecz jej podopiecznych.

– Od wielu lat, jako główny partner Gali, wspieramy Fundację Mam Marzenie w spełnianiu marzeń dzieci, które walczą z chorobami zagrażającymi ich życiu. Zwykle nie trzeba wiele, żeby uśmiech pojawił się na dziecięcej twarzy – wizyta w zoo, wyjazd nad morze czy spotkanie z idolem. Cieszymy się, że przyczyniamy się do dostarczania dzieciom niezapomnianych wrażeń, które przynoszą radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, head of corporate communications and CSR.

– Wyobraźnia dzieci jest tym, czego często brakuje dorosłym. Ich pomysły, niecodzienne historie są motorem napędowym do spełniania marzeń. Dzięki ich radości i wewnętrznej sile, my zyskujemy coś wspaniałego – uśmiech dzieci. To one są i zawsze będą znajdować się w centrum naszej działalności. Realizowanie dziecięcych pomysłów nie byłoby możliwe bez naszych partnerów: osób prywatnych, firm czy artystów, którzy od lat angażują się w naszą akcję, pomagając nam wywoływać radość wśród dzieci i ich opiekunów. Niezwykle cieszy nas, że z roku na rok powiększa się grono przyjaciół Fundacji i głęboko wierzymy, że w kolejnym roku poznamy kolejnych, wspaniałych ludzi, pragnących pomagać najmłodszym spełniać marzenia – mówi Karolina Adamska-Woźniak, prezeska Fundacji Mam Marzenie.

W tym roku, ze względu na panującą pandemię, wydarzenie zostało przeniesione do sieci i będzie transmitowane online w piątek, 18 grudnia 2020 roku, o 19:00 na stronie www.live.mammarzenie.org. Galę poprowadzi Ambasadorka Fundacji „Mam Marzenie”, Małgorzata Kożuchowska, a udział w niej zapowiedziało wiele gwiazd, m.in. Magdalena Steczkowska, Robert Janowski, Andrzej Krzywy, Olga Bończyk, Arek Kłusowski, Karol Dziedzic. Nie zabraknie także najważniejszych bohaterów tego wieczoru – marzycieli, tych spełnionych oraz tych, których marzenia właśnie mają się spełnić.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Pandemia Covid19 zmieniła świat drastycznie. Sprawiła, że XVI Charytatywna Gala Fundacji Mam Marzenie nie może się odbyć tak jak dotychczas – w przepięknej Auli UAM w Poznaniu. Nie zatrzymała jednak chorób dzieci i ich marzeń, to motywuje Fundację do zorganizowania Gali online.

Gala będzie transmitowana 18.12.2020 r., od godziny 19:00 na stronie www.live.mammarzenie.org. Bilety – cegiełki na galę w cenie 20 zł można kupić za pośrednictwem tej samej strony. Całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na spełnianie marzeń chorych dzieci.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się