LifeTube z 50 mln subskrypcji i nowymi Twórcami na pokładzie

Największa sieć wielokanałowa YouTube w regionie CEE nie przestaje rosnąć. Łączna liczba subskrypcji w LifeTube przekroczyła 50 mln, a liczba wyświetleń w maju wyniosła prawie 382 mln.
O autorze
3 min czytania 2017-07-04

Do grupy ponad 350 zrzeszonych kanałów dołączyli niedawno m.in.: Maciej Dąbrowski z kanału „Z Dupy”, MishON, Dla Pieniędzy, czy Na Pełnej.

Marki zgłaszające się do LifeTube mogą szukać najodpowiedniejszego Twórcy do współpracy wśród 380 kanałów skupionych w sieci. Otrzymują także bogatą ofertę form współpracy i komunikacji z influencerami opartą na licznych przykładach zrealizowanych kampanii.

Każdy znajdzie coś dla siebie

W LifeTube prężnie działa zespół profesjonalistów odpowiedzialnych m.in. za doradztwo, optymalizację i pozycjonowanie kanałów zrzeszonych w sieci. To również oni obserwują rynek YouTube i monitorują działalność Twórców z największym potencjałem. Efektem ich pracy jest sukcesywny wzrost kanałów oraz powiększanie się grupy influencerów współpracujących z siecią.

Zainteresowanie współpracą z Twórcami jest z roku na rok coraz większe, a my chcemy jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Dlatego skupiamy się na rozwoju i powiększaniu naszej sieci o kanały z wielu różnych kategorii. Zależy nam jednak przede wszystkim na tym, żeby treści, które publikują nasi Twórcy, były na wysokim poziomie zarówno jeśli chodzi o warstwę merytoryczną, jak i techniczną – MÓWI PAWEŁ STANO, PREZES LIFETUBE.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Cieszymy się z rosnących statystyk, ale to, co cieszy nas najbardziej to fakt, że w LifeTube skupiamy najciekawsze i najpopularniejsze kanały na polskim YouTube. Naszym celem jest reprezentowanie najlepszych z najlepszych. YouTube jest miejscem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, nasz priorytet to zbudowanie pełnej oferty jakościowych kanałów tematycznych – dodaje.

Twórcy z pasją

Na YouTube nie istnieją złe pomysły. Kluczem do sukcesu jest opowiadanie z pasją na odpowiednim poziomie. Dowodem na to mogą być nowe kanały, które dołączyły do sieci. Grupa MafiaSolec na trzech kanałach uzbierała łącznie już 281 tysięcy subskrypcji, zaś Bronczek ma łącznie już ponad 140 tysięcy stałych widzów. Są to kanały zajmujące się tematyką… rolniczą.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

To nie jedyne kanały agro w naszej sieci, bo z wcześniej wymienionymi Twórcami często wspólnie nagrywa MrAdamo15, którego główny kanał przekroczył 80 tysięcy subskrypcji. Można przypuszczać, że nie jedynie pod kątem subskrypcji, ale i hektarów Twórców jesteśmy liderem – KOMENTUJE MICHAŁ MAKUCH, PARTNERSHIP EXECUTIVE W LIFETUBE.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

W ostatnich miesiącach dołączyli do nas:

Z Dvpy

Maćka Dąbrowskiego nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Jeden z najpopularniejszych i najbardziej charakterystycznych Twórców na polskim YouTube. W sposób niekonwencjonalny, zabawny opowiada o wszystkim co nas otacza, przełamuje stereotypy i wyśmiewa tabu. Popularność zyskał między innymi dzięki serii “Zdupping”, w której dubbinguje polskie filmy.

MishON

Jest z nami również żona Człowieka Wargi – aktorka, modelka, wokalistka Aleksandra Kasprzyk. Na swoim kanale lifestyle’owym porusza tematy związane z pielęgnacją, tatuażami, parentingiem, podróżami czy dietą.

Dla Pieniędzy

Kolejny kanał produkcji Abstrachuje! Tym razem Paweł Swinarski bierze pod lupę wszystkie tematy związane z finansami. Filmy publikowane od końca marca notują wyniki na poziomie 350 tysięcy emisji.

Bardzo cieszę się, że udało się nam rozpocząć kolejny projekt i jestem przekonany, że Paweł jest najlepszą osobą do prowadzenia tego kanału. Temat jest ważny, a my stawiamy na merytoryczne treści, które mają charakter nie tylko rozrywkowy, ale także edukacyjny. Opowiemy o tym wszystkim, o czym nie uczą nas w szkole na zajęciach z przedsiębiorczości! – KOMENTUJE ROBERT PASUT, POMYSŁODAWCA KANAŁU.

Dawid Frank

Szalone eksperymenty, ciekawe doświadczenia i sztuczki, które ułatwią nam życie – to wszystko możecie znaleźć na kanale Dawida, który śledzi już ponad 200 tysięcy osób!

Na Pełnej

Na Pełnej, czyli duet Jan i Adam, który nieustannie rozśmiesza miliony Polaków swoimi parodiami muzycznymi i mniej lub bardziej suchymi żartami. 80 ich filmów obejrzano łącznie ponad 20 milionów razy!

Dopiero co weszliśmy we współpracę z LifeTube, a już zaprosili nas na grilla i szkolenie. A my lubimy jeść i się uczyć. Zajmuje się nami Tomek. Pięknie zatańczył w naszym teledysku. Polecamy go jako managera i tancerza na wieczory panieńskie. W ubiegłą sobotę opublikowaliśmy najnowszą parodię – Despacito. Jak obejrzycie teraz, zdążycie przed milionem wyświetleń – MÓWIĄ JAN I ADAM Z NA PEŁNEJ.

NRGeek

To hardkorowy kanał gamingowy, słynący zarówno z publicystyki growej i okołogrowej, jak i gameplayów w gry retro, a jego seria “Zagrajmy w crapa” nadała jego internetowej osobowości wydźwięk polskiego Angry Video Game Nerda. 

I wiele innych, których znajdziecie → tutaj