Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Like It Box: opaski RFID do „lajkowania” w social media

Like It Box to nowa usługa pozwalającą uczestnikom eventów „lajkować” wybrane atrakcje w trakcie wydarzenia, w którym biorą udział. To zupełnie nowy sposób promocji marki w serwisach społecznościowych. Like It Box został stworzony przez DynaSoft. Partnerem projektu jest agencja Looksoft.
O autorze
1 min czytania 2012-11-15

Za pomocą Like It Boksa osoby biorące udział w imprezie, czy konferencji mogą oceniać wydarzenie na swoim profilu w social media bez dostępu do komputera czy smartfona. W celu skorzystania z Like It Box gość wydarzenia przy rejestracji otrzymuje opaskę lub kartę z nadajnikiem RFID, która jest skojarzona z jego profilem w social media. Dzięki niej może wyrażać swoją opinię o evencie, osobie, czy produkcie umieszczając post w serwisie społecznościowym. Do tego służą Like It Boksy, czyli specjalne czytniki umieszczone przy wybranych atrakcjach (np. promowanych produktach, usługach, karaoke czy DJ-ach). Dotknięcie opaski do czytnika wyzwala uruchomienie odpowiednio zaplanowanej czynności (najczęściej „lajk” lub post typu tekst / zdjęcie / video). Usługa Like It Box jest zintegrowana z Facebookiem, jak również innymi popularnymi serwisami społecznościowymi (Foursquare, Twitter). W celu lepszej identyfikacji wizualnej wydarzenia zarówno opaski jak i karty mogą być brandowane.

– „Lajkowanie” to obecnie bardzo popularny sposób wyrażania opinii przez użytkowników. Przeniesienie dzielenia się emocjami w social media do świata rzeczywistego daje nowe możliwości. Firmy mogą wykorzystywać Like It Box jako formę promocji swojej marki oraz produktów i usług. Dla uczestników to dodatkowa forma rozrywki i aktywności w mediach społecznościowych. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Like It Box, ponieważ stanowi uzupełnienie oferty Looksoft w zakresie projektu „Mobilna agenda”, który z powodzeniem był wykorzystywany na kilkudziesięciu eventach w Polsce – powiedział Łukasz Makowski, prezes Looksoft.

– Nasza koncepcja promocji w social media adresowana jest właściwie do wszystkich, którym zależy na tym, aby o organizowanym przez nich wydarzeniu było głośno w social mediach. Z Like It Boksem można uzyskać tysiące lajków podczas jednego eventu. Ponadto usługa stanowi dodatkową atrakcję dla uczestników imprezy, gdyż oferowane przez nas opaski to wyjątkowy gadżet, który chętnie będą chcieli wypróbować „lajkując” atrakcje – powiedział Michał Borychowski z Likeitbox.pl

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj