Limitowana edycja herbat od Quebonafide dostępna również w Żabce

Oferta sieci Żabka właśnie wzbogaciła się o herbatki MISS TI 蒂小, czyli napoje marki, którą stworzył słynny muzyczny duet – raper Quebonafide oraz DJ i producent muzyczny Forxst. Na klientów Żabki Nano czeka specjalna promocja.
O autorze
1 min czytania 2022-06-23

Matcha Latte i Milk Tea z limitowanej edycji herbatek MISS TI 蒂小姐w poręcznych butelkach o pojemności 350 ml dostępne są we wszystkich sklepach Żabka oraz sklepach bezobsługowych Żabka Nano od 22 czerwca br.

Matcha oraz czarna herbata to napoje, które mają subtelnie pobudzające działanie, wspierają pamięć i koncentrację. Produkty są w 100% wegańskie – na bazie mleka owsianego. Za ich produkcję i dostawy odpowiada SOTI Natural – producent wysokiej jakości produktów funkcjonalnych.

Darmowe MISS TI 蒂小姐 dla klientów sklepów Żabka Nano

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Klienci bezobsługowych sklepów Żabka Nano mają możliwość odkrycia wyjątkowych smaków napojów MISS TI 蒂小姐 za darmo. Wystarczy, że zarejestrują się w module Żappka Store w aplikacji Żappka, potwierdzą swój numer telefonu i odbiorą darmowy kupon na MISS TI 蒂小姐, upoważniający do odbioru jednej butelki napoju w dowolnym sklepie autonomicznym Żabka Nano.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Lista otwartych bezobsługowych Żabek Nano dostępna jest na stronie: zabka.pl/zappka-store.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się