Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Loteria promocyjna dla CH Focus Bydgoszcz przygotowana przez UNIQUE ONE

Agencja UNIQUE ONE wygrała przetarg na organizację loterii w Centrum Handlowym Focus Bydgoszcz.
O autorze
1 min czytania 2021-08-24

Loteria, która przebiega pod hasłem „Loteria pełna nagród”, wystartowała 24 sierpnia i potrwa do 25 września 2021 roku. Loterią objęte są sklepy znajdujące się w CH Focus Bydgoszcz.

Aby wziąć udział w loterii należy dokonać jednorazowego zakupu w sklepie na terenie CH Focus Bydgoszcz za minimum 50 zł (produkty wyłączone z loterii podane są umieszczone w regulaminie), dokonać prawidłowego zgłoszenia swojego udziału w loterii za pośrednictwem stron www www.focusbydgoszcz.pl/eloteria/.

Od razu po wysłaniu zgłoszenia uczestnik otrzymuje informację, czy do przesłanego zgłoszenia przypisana jest nagroda dzienna (m.in. karty o wartości 50 zł, 100 zł, 200 zł, parasolki i wiele innych). Dodatkowo każde zgłoszenie bierze udział w losowaniu nagrody tygodniowej (m.in. rower miejski damski Romet, Smartwatch Samsung Samsung Galaxy Watch, hulajnoga elektryczna Xiaomi) oraz 4 nagród głównych w postaci gotówki w wysokości 10 000 zł każda.

Mechanizm loterii przygotowała agencja Unique One. Za kreację odpowiada Walk Creative. Loteria będzie komunikowana w social media, w internecie oraz w radio i na billboardach w Bydgoszczy.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj