Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

ŁubuDubu PR zajmie się obsługą działań PR dla dcs.pl

Agencja ŁubuDubu PR wygrała konkurs ofert na obsługę działań komunikacyjnych dla spółki dcs.pl, specjalizującej się w tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania na zamówienie dla dużych firm, oraz dostarczającej usługi hostingowe i rozwiązania dla MŚP (jak np. wykorzystanie SMS-ów w obsłudze klienta...
O autorze
1 min czytania 2016-05-13

…i w komunikacji marketingowej).

Agencja będzie odpowiadała m.in. za relacje z mediami i budowanie na rynku wizerunku marki dcs.pl.

Wybraliśmy ŁubuDubu PR do obsługi działań komunikacyjnych naszej firmy, kierując się doświadczeniem agencji w obsłudze klientów z branży technologicznej, jej kompetencjami oraz dogłębną znajomością rynku mediowego i efektywnych narzędzi public relations – mówi Michał Daras, Business Development Manager w firmie dcs.pl

dcs.pl istnieje od 1996 r., specjalizuje się w oferowaniu usług informatycznych dopasowanych do potrzeb klientów, realizując projekty programistyczne, wdrożeniowe, hostingowe i serwisowe m.in. dla dużych klientów bankowych, ubezpieczeniowych, farmaceutycznych, telekomunikacyjnych, ale również dla branży energetycznej i mediowej oraz firm z sektora MŚP.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Firma dostarcza oprogramowanie na zamówienie, tworzone na podstawie specyfikacji przygotowanych przez klientów lub na bazie specyfikacji opracowanych przez jej specjalistów. Jednym z głównych kierunków jej działalności jest opracowywanie i dostarczanie wyspecjalizowanych aplikacji realizujących kluczowe funkcje biznesowe oraz integrujących popularne kanały komunikacji. dcs.pl od lat jest partnerem Microsoft o statusie Gold i specjalizuje się w technologiach Microsoft, ale nie zamyka się na technologie open source, m.in. framework Django oparty na języku Python, PostgreSQL, Mongo DB czy Rabbit MQ, dzięki czemu może realizować projekty w technologiach, które są optymalne dla danej specyfiki projektu.

dcs.pl oferuje również narzędzia SaaS (Software as a Service) m.in. HostedSMS.pl, HostedWindows.pl, HostedExchange.pl, obsługę konkursów, aplikację eCzasPracy.pl czy usługę TwojaRecepcja.pl.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Firma dcs.pl oferuje i zapewnia wsparcie dla oprogramowania do wirtualizacji systemów informatycznych, m.in. Microsoft, Vmware, Proxmox, Red Hat, SUSE oraz Veeam i Vision Solutions. Dostarcza i wdraża wyspecjalizowane narzędzia dla działów IT, w tym takich producentów, jak: Idera (Embarcadero, Precise, Uptime), OpenText, Paessler, Print Manager czy Solgenia. Posiada wiele certyfikacji i autoryzacji upoważniających ją do dystrybucji najwyższej klasy oprogramowania na terenie Polski.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się