M5 FILM produkuje reklamę ATLAS

Dom produkcyjny M5 FILM, należący do Mariusza Pietkiewicza, wyprodukował film reklamowy „Razem możemy więcej. Fachowcom – ATLAS”.
O autorze
1 min czytania 2021-04-23

Przedstawione zostały w nim historie fachowców z którymi Atlas od lat współpracuje. Film spotkał się z pozytywnym odbiorem widzów, którzy chwalą go za ukazanie prawdy o tym trudnym zawodzie. Bohaterowie filmu pracują w pocie czoła, w trudnych warunkach, działają pod presją czasu, są narażeni na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Często praca ta jest poza miejscem swojego zamieszkania. Niejednokrotnie omija ich to, co ważne dla każdego z nas. Ten film jest o nich i DLA NICH.

Zdjęcia do spotu miały miejsce w styczniu w Warszawie. Za realizację odpowiadali m.in. reżyser Przemek Jękosz i operator obrazu Kacper Zięba, przy wsparciu producenta M5 Mariusza Pietkiewicza, Magdaleny Bieleckiej i kierownika produkcji Przemka Osińskiego.

Film zadebiutował w internecie 13.04.2021 roku i obejrzało go już ponad 4 miliony internatów. Kreację dla kampanii stworzył Konrad Kacperczyk.

Jest to kolejna udana realizacja w ramach współpracy M5 FILM z ATLAS.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj