Magda Rokicka nową head of social media w Euvic Media

Magda Rokicka objęła funkcję head of social media w domu mediowym Euvic Media (Euvic Performance).
O autorze
1 min czytania 2022-07-26

Do jej zadań należy tworzenie strategii i zarządzanie contentem, kampaniami reklamowymi w kanałach social media, nadzorowanie pracy zespołu, a także optymalizacja i realizacja powierzonych budżetów klientów Euvic Media, udział w przetargach i przygotowywanie ofert.

Magda to kolejna specjalistka z bardzo dobrym doświadczeniem. Idealnie wpisuje się w sposób myślenia i podejścia do komunikacji, jakie reprezentuje Euvic Media. Stale rozbudowujemy nasze struktury o profesjonalistów, którzy swoją wiedzą, zapewniają usługi na najwyższym poziomie – mówi Artur Janik, chief business development officer w Euvic Media.

Magda posiada ponad dziewięcioletnie doświadczenie pracy w marketingu. Pierwsze kroki zawodowe zdobywała w branży public relations, następnie zdobytą wiedzę wykorzystała na stanowisku content managera w GoWork.pl. Ostatnie pięć lat pracowała w domu mediowym Mastermind Media, jako senior social media specialist. Odpowiedzialna była za zarządzanie, monitowanie oraz optymalizację kampanii internetowych pod kątem założonych KPI (Facebook Ads), prowadzenie kampanii zarówno na rynkach polskich jak i zagranicznych oraz analizowanie prowadzonych działań, w tym raportowanie oraz rekomendacje na podstawie performance’u kampanii.

Magda pracowała m.in. dla marek: Super-Pharm, Duka, Kazar, Calypso, Dom Development, Orientana. Cały czas poszerza zdobytą wiedzę. Gościnnie prowadzi ćwiczenia na Uniwersytecie Warszawskim (Wydział Zarządzania), dotyczące ekosystemu reklam w social mediach.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj