Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Maja Włoszczowska i Robert Korzeniowski promują WeNet

Maja Włoszczowska i Robert Korzeniowski promują WeNet
9 stycznia 2024 roku wystartowała ogólnopolska wizerunkowa kampania digitalowa marki WeNet pod hasłem „Rozkręć swój biznes w sieci z WeNet”. W spotach reklamowych zobaczymy nową ambasadorkę WeNet — Maję Włoszczowską i Roberta Korzeniowskiego. Spoty będą wspierały szeroko zakrojone działania digitalowe.
O autorze
2 min czytania 2024-01-11

Najnowsza kampania WeNet jest kierowana do przedsiębiorców sektora MŚP, dla których ważne jest dotarcie do nowych klientów z okolicy. Zasięg lokalny i budowanie rozpoznawalności w najbliższym otoczeniu znacząco poprawia funkcjonowanie wielu firm rozwijających swoją działalność regionalnie.
Kluczowym przekazem kampanii jest rola strony internetowej w prowadzeniu biznesu. Strona internetowa jest niezmiennie najważniejszym elementem zapewniającym widoczność w sieci. Pełni funkcję wizytówki firmy online, pozwalając na zaprezentowanie jej profesjonalizmu, wiarygodności i konkurencyjności.

Klienci, wchodząc na stronę, już w 0,05 sekundy wyrabiają sobie opinię o firmie i decydują czy są zainteresowani współpracą. Dlatego tak ważne jest, aby tworzenie strony internetowej polecić ekspertowi, który śledzi najnowsze trendy oraz kompleksowo poprowadzi jej przygotowanie www, zaczynając od projektu po ostateczne wykonanie i obsługę. Taką możliwość daje współpraca z profesjonalnymi Doradcami Internetowymi WeNet – mówi Michał Wrzesiński, członek zarządu ds. rozwoju WeNet Group S.A.

Najnowsza kreacja spotów reklamowych opiera się na historiach bohaterów kampanii, którymi są Robert Korzeniowski – czterokrotny mistrz olimpijski, sportowiec i Maja Włoszczowska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska w Pekinie 2008 i Rio de Janeiro 2016. Robert i Maja, ambasadorzy WeNet oprócz inicjatyw związanych ze sportem jednocześnie prowadzą działalność biznesową. Aktywnie realizują się poprzez różnorodne działania, jak np. Fundacja Roberta Korzeniowskiego, klub sportowy RK Athletics czy prowadzone przez nich wykłady motywacyjne, prelekcje, kolarskie obozy sportowe. Robert i Maja, stanowią przykład, jak można wykorzystać w biznesie dotychczasowe sukcesy sportowe i osobiste.

– Prowadząc swój biznes, zrozumiałem, jak ważna jest współpraca, relacje oraz zaufani partnerze. WeNet ma wszystkie te cechy, wspólnie stworzyliśmy stronę internetową, a następnie sklep, który teraz rozwijamy. Jestem bardzo zadowolony z wyników widoczności w sieci, profesjonalne wsparcie jest dla mnie bardzo komfortowe, ponieważ mogę skupić się na tym, co umiem robić najlepiej, nie tracą pewności, że mój biznes się rozwija — podsumowuje Robert Korzeniowski, ambasador WeNet.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Dodatkowo spoty reklamowe prezentują historie sukcesów lokalnych przedsiębiorców: fryzjera i stolarki, którzy budują swoją rozpoznawalność w sieci na lokalnych rynkach. W następnych kreacjach pojawią się mechanik rowerowy oraz elektryk.

Maja Włoszczowska, nowa ambasadorka WeNet, obecnie po zakończeniu bogatej w tytuły kariery sportowej aktywnie wspiera środowisko zawodników oraz prężnie działa przy Polskim Komitecie Olimpijskim i Międzynarodowej Federacji Kolarskiej. Jej zaangażowanie zostało docenione przez zawodników z całego świata, którzy wybrali ją do komisji Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego. Maja zaufała WeNet jako Doradcy Internetowemu i wspólnie z marką WeNet buduje rozpoznawalność swojej marki osobistej w sieci.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

– Od kiedy WeNet wspiera mnie w prowadzeniu biznesu i promocji online, mogę w pełni skupić się na działaniach merytorycznych i wizerunkowych. Sprawy techniczne oddaję w ręce doradców internetowych. To duże ułatwienie. Buduję markę osobistą, a WeNet podpowiada mi, jak mogę zapewnić sobie widoczność w sieci, dotrzeć z przekazem do szerszego grona odbiorców i cieszyć się z rozwoju działalności — dodaje Maja Włoszczowska, ambasadorka WeNet.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Tegoroczna kampania wystartuje 9 stycznia 2024. Jej integralną częścią będą działania digital w ogólnopolskich portalach internetowych oraz mediach społecznościowych (Google, YouTube, Facebook), które obejmują formaty video, search, display, content i mailingi.
Za stworzenie koncepcji kreatywnej i produkcję spotów kampanii odpowiada agencja FilmCloud.

Planowaniem i zakupem mediów w digital’u zajmie się Sales&More.

Zdjęcie główne: materiały prasowe WeNet