Małgorzata Tereszczenko i Marcin Sosiński awansowali na stanowiska co-managing directorów w McCANN

Małgorzata Tereszczenko i Marcin Sosiński na stanowiskach co-managing directorów będą razem kierować działaniami operacyjnymi agencji.
O autorze
1 min czytania 2022-02-02

Małgorzata Tereszczenko funkcję co-managing directora będzie łączyć ze stanowiskiem client management lead i udziałem w rozszerzonym zarządzie spółki. Nadal będzie odpowiadać też za efektywność zespołu Client Management.  Tereszczenko pracuje w McCANN od 2016 roku, gdzie od początku była odpowiedzialna za obsługę i rozwój działań dla marki Mastercard. Stworzone pod jej sterami liczne kampanie zdobyły szereg nagród i wyróżnień na branżowych konkursach.

To dla mnie ogromne wyróżnienie i kolejny krok w moim rozwoju zawodowym. Cieszę się, że moje zaangażowanie w kluczowe projekty agencji zostało docenione i powierzono mi możliwość wpływania na decyzje na poziomie operacyjnym. Wysokie standardy i nasza budowana na nowo kultura współpracy zarówno w agencji jak i z klientami w środowisku pracy zdalnej jest cenionym wyróżnikiem przez naszych partnerów – mówi Małgorzata Tereszczenko.

Marcin Sosiński, funkcję co-managing directora będzie łączył z zarządzaniem kreacją McCANN i udziałem w rozszerzonym zarządzie spółki. Z branżą reklamową związany od 18 lat, z czego dwie trzecie swojej kariery spędził w McCANN. Zaczynał jako art director, żeby od 2018 już jako executive creative director zarządzać działem kreacji. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt nagród i wyróżnień na festiwalach reklamowych za granicą i w Polsce. Jest też członkiem zarządu Klubu Twórców Reklamy.

McCANN to miejsce, w którym od lat mogłem rozwijać swoją kreatywność, jednocześnie ucząc się jak zarządzać zespołem i rozwijać biznes. Cieszę się, że firma stawia przede mną coraz to większe wyzwania, dając szansę na osobisty rozwój i wpływ na rozwój marki na polskim rynku reklamowym – powiedział Marcin Sosiński.
LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Zmiany w McCANN Poland na poziomie operacyjnym to jeden z elementów ewolucji struktury, która ma za zadanie wzmocnić działania grupy w Polsce, umożliwiając rozwój swoich kluczowych ludzi.

Rok 2021 był dla nas wyjątkowo udany pod kątem docenienia działań agencji, ukoronowanej tytułem najbardziej skutecznej agencji kreatywnej na rynku w Rankingu EFFIE Awards Poland. Małgorzata i Marcin mieli ogromny wkład w kluczowe sukcesy agencji i są gotowi, aby przejąć jej operacyjny leadership na tym etapie jej rozwoju – mówi Wojciech Borowski, Group CEO McCANN Poland.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się