Many Mornings i Kubota we wspólnym wakacyjnym projekcie

O autorze
2 min czytania 2021-08-17

Kiedy dwa łódzkie love brandy postanawiają zrobić projekt razem, jednego możemy być pewni – będzie petarda! Many Mornings i Kubota postanowiły połączyć siły i pokazać, że każdy z nas może być sobą, niezależnie od okoliczności. Słońce, plaża, piasek w zębach i sól we włosach zainspirowały obie marki do stworzenia prawdziwej wakacyjnej stylizacji. Na luzie, z przymrużeniem oka.


Wakacje nad morzem kojarzą nam się z kultowym już zestawem klapek noszonych ze skarpetkami – czasami budzącym kontrowersje, choć niepotrzebnie, bo przecież już od wielu lat regularnie goszczącym na światowych tygodniach mody. Nawijają o nim polscy raperzy, udowadniając, że wygoda może iść w parze z dobrą stylizacją. Tym razem zestaw ten został przez obie marki wzięty pod lupę i przedstawiony w zupełnie innym wydaniu. Marki postanowiły nazwać go Beach, Please! Gra słów ma być zaklinaniem oraz prośbą, aby wakacje trwały wiecznie, a plaża była dostępna na wyciągnięcie stopy dla każdego mieszkańca małych i wielkich miast. Marki pokazują, że zestaw skarpetek i klapek to autoironiczny gest modowy, wzięcie siebie w cudzysłów, a także oswajanie przysłowiowego gustu polskiego urlopowicza, jednak tym razem – w zupełnie nowej odsłonie.

Współpracy i premierze produktu towarzyszy instalacja marketingowa o charakterze performance’u. Wielkie nogi – wylicytowane przez Many Mornings na aukcji charytatywnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od marki Pan Tu Nie Stał  – powędrują na czas ostatnich dni wakacji do trzech wakacyjnych nadmorskich miejscowości: Jastarni, Chałup oraz Sopotu, gdzie będą deptać po piętach nachalnym myślom o przemijającym lecie. Aby robiły to skutecznie, zostały przebrane w wakacyjny zestaw: skarpetki + klapki. W ten sposób idealnie wpiszą się w nadmorski krajobraz. Będą prezentować się po 7 dni w każdej z lokalizacji.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Dodatkowo każdy urlopowicz może zrobić sobie zdjęcie z 2-metrowymi gigantycznymi nogami i wziąć udział w instagramowym konkursie. Zachęcamy wszystkich, aby będąc niedaleko wskazanych lokalizacji zrobić sobie z nimi kreatywną fotkę, opublikować na swoim Instagramie (w poście lub stories) i oznaczyć @manymornings oraz @kubota.store. Należy też zostać followersem @manymornings i @kubota.store na IG.

Co tydzień jury składające się z Głównej Projektantki i Dyrektora Kreatywnego Many Mornings oraz z przedstawicieli @kubota.store wybierze wśrod wszystkich oznaczeń 4 zdjęcia, których autorzy zgarną set: skiety Beach, Please! + klapki Kubota. Czy to nie brzmi jak idealna końcówka lata w najlepszym możliwym stylu?

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Rozkład jazdy Wielkich Nóg przedstawia się następująco:

  • 12.08 – 22.08 – Jastarnia – ul. Mickiewicza 139,  84-140 Jastarnia
  • 23.08 – 31.08 – Chałupy – Kaperska Kemping Ekolaguna (ul. Kaperska b/n, 84-120 Chałupy 5)
  • 01.09 – 12.09 – Sopot – ul. Jana Jerzego Haffnera 7/9, 81-717 Sopot

Nawigacja dla poszukiwaczy:

  • Jastarnia – @dreamislandshop
  • Chałupy – @shakasurfshop_chalupy
  • Sopot – @selfie_zone_czapki