Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Marka ORKISZ nawiązała współpracę z domem aukcyjnym DESA Unicum

Co łączy dobry alkohol z domem aukcyjnym? Z całą pewnością jest to poszanowanie unikalności, wyrafinowania i kunsztu oraz obietnica wyjątkowych doświadczeń. W grudniu 2021 r. marka ORKISZ nawiązała współpracę z DESA Unicum, największym domem aukcyjnym w Polsce.
O autorze
1 min czytania 2021-12-15

ORKISZ to wódka z segmentu ultra premium. Wytwarzana jest z wyjątkowej prapszenicy Triticum spelta, której tradycja uprawy niemal zanikła, ze względu na wysokie wymagania co do warunków, w jakich wzrasta. Dzisiaj uprawą orkiszu zajmują się specjalistyczne gospodarstwa zaledwie w kilku krajach na świecie, w tym w Polsce. Wódka ta jest wytwarzana w małych ilościach, w procesie powolnej destylacji i dzięki temu charakteryzuje ją niezrównana łagodność oraz subtelny i niepowtarzalny smak. Marka ORKISZ jest również wyjątkowa ze względu na niezwykły design butelki, będącej symbolem elegancji i minimalizmu. Zdobią ją oryginalne piktogramy odwołujące się do tradycji wytwarzania tego trunku. Ponadto ORKISZ wyróżnia się zamknięciem w postaci korka, co stanowi unikalne rozwiązanie nawet w segmencie wódek ultra premium.

Artystyczne partnerstwo

DESA Unicum to największy gracz na polskim rynku aukcyjnym, budujący bliskie relacje z kolejnymi pokoleniami miłośników sztuki. Ten dom aukcyjny posiada największą i najbardziej różnorodną ofertę aukcji dzieł sztuki dawnej, współczesnej, młodej i najnowszej, w tym obrazów, rzeźb, grafik, designu, rzemiosła artystycznego, fotografii czy obiektów kolekcjonerskich. Działalność DESA Unicum obejmuje również szereg projektów wspierających wejście na rynek nowych, obiecujących artystów, jak aukcje Młodej Sztuki. W najbliższym czasie na wydarzenia domu aukcyjnego zaprosi również marka ORKISZ. W ramach partnerstwa marka objęła patronatem następujące grudniowe aukcje, organizowane przez DESA Unicum w Warszawie:

 • Art déco. Styl i epoka
  14 grudnia 2021 godz. 19:00
  Warszawa, ul. Piękna 1A
 • Sztuka Dawna. XIX wiek, Modernizm, Międzywojnie • Sesja II
  16 grudnia 2021 godz. 19:00
  Warszawa, ul. Piękna 1A
 • Sztuka Fantastyczna. Surrealizm i Realizm Magiczny
  Aukcja: 21 grudnia 2021 godz. 19:00
  Warszawa, ul. Piękna 1A

– Marka ORKISZ powstała z myślą o koneserach, którzy poszukują nietuzinkowych smaków i wyrafinowanych doświadczeń. Doceniamy kunszt i dobry design, współpraca z DESA Unicum, największym domem aukcyjnym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej to naturalny krok wynikający ze strategii naszej wyjątkowej marki – mówi Arkadiusz Słota, Senior Brand Manager marki ORKISZ w Stock Polska.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj