Marki Haribo i Stokson wprowadzają na rynek donuty z piankami Chamallows

Marka HARIBO we współpracy z firmą STOKSON wprowadza na rynek nowość – wyjątkowe donuty z piankami HARIBO Chamallows. Produkty są już dostępne w sieci sklepów Żabka na terenie całej Polski.
O autorze
1 min czytania 2020-10-13

Nowe produkty to gratka dla wielbicieli produktów HARIBO. Smak radości HARIBO dostępny jest teraz także w wyjątkowej postaci – donutów z piankami. Pyszne połączenie tradycyjnego donuta z lekkimi piankami HARIBO to idealna propozycja na przekąskę w ciągu dnia – dla dzieci i dorosłych.

Donuty powstają z najwyższej jakości składników, które zapewniają ich wyjątkowy smak. Nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów ani tłuszczów utwardzonych.

Produkty są wynikiem współpracy marki HARIBO z polskim producentem specjalizującym się w segmencie słodkich produktów piekarniczych – firmą STOKSON.

Dzięki obecności w sklepach sieci Żabka na terenie całej Polski, donuty doskonale wpisują się w trend convenience – dostępności i wygody. Konsumenci mogą zakupić donuty w drodze do pracy czy szkoły, a ich poręczny rozmiar i higieniczna papilotka umożliwiają wygodne spożycie o dowolnej porze dnia.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Sugerowana cena donuta z piankami HARIBO Chamallows to 2,49 zł.

Słuchaj podcastu NowyMarketing