Mateusz Downar obejmuje stanowisko Digital Connections Directora MediaCom Warszawa

Mateusz Downar obejmuje stanowisko Digital Connections Directora MediaCom Warszawa. Zastępuje Agnieszkę Parfienowicz, która opuszcza szeregi tego domu mediowego, kontynuując karierę w ramach GroupM (Mindshare).
O autorze
0 min czytania 2018-05-24

Mateusz Downar będzie od czerwca na stanowisku Digital Connections Directora odpowiadał za obszar programmatic oraz data, raportując bezpośrednio do Stanisława Kejlera, Managing Partnera.

Na obecne stanowisko przechodzi z pozycji R&D / Data Directora, na którym pracował od dwóch lat. Wcześniej przez dwa lata pracował jako Research and Analytics Associate Director.

Karierę w branży reklamowej Mateusz Downar rozpoczynał 8 lat temu, w jednostce Business Science, będącej działem badań i analiz MediaCom.

– Praca na stanowisku Digital Connections Directora wymaga dogłębnej wiedzy w obszarach m.in. takich jak Research & Data oraz Programmatic, a właśnie takie doświadczenie ma Mateusz i jest ono poparte prowadzaniem przez ostatnie lata wielu udanych projektów z zakresu Digital – mówi Stanisław Kejler, Managing Partner w MediaCom Warszawa

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj