Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Matthew McConaughey promuje zrównoważony biznes w spocie Salesforce

Matthew McConaughey promuje zrównoważony biznes w spocie Salesforce
Aktor pojawił się w reklamie, w której zachęca ludzi do zadbania o naszą planetę zanim spróbują pożegnać się z nią na dobre.
O autorze
1 min czytania 2022-11-25

Firma programistyczna Salesforce zaprezentowała podczas Super Bowl platformę zrównoważonego rozwoju #TeamEarth, której twarzą jest znany hollywoodzkie aktor Matthew McConaugheyem. Jej celem jest przekonanie biznesowych liderów do tego, aby pracować na rzecz naszej planety, zamiast wymyślać nowe sposoby podróżowania na Marsa lub uciekania do świata wirtualnego.

Teraz firma ponownie wraca do swojego przesłania – tym razem z okazji Święta Dziękczynienia.

Salesforce wypuściło nowy 60-sekundowy spot „New Frontier”, który niesie ze sobą ważne przesłanie. Występujący w nim McConaughey idzie ulicą z tłumem ludzi i klaszcze pomiędzy wypowiadanymi zdaniami. (podobno to nawiązanie do postaci, którą grał McConaughey w „Wilku z Wall Street”).

„Nadziei i zaufania zaczyna powoli brakować. Jako firmy możemy się obwiniać i zawstydzać się nawzajem albo możemy dokonać zmiany. Możemy sprawić, by praca przynosiła korzyści nam wszystkim. Może potrzebujemy być większą jednością. Spróbujmy mniej negować i więcej rozmawiać  – mówi w reklamie aktor. 
LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Reklama kończy się hasłem: „To nie jest pożegnanie Ziemio, ale powitanie #TeamEarth”.

Słuchaj podcastu NowyMarketing