Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

MediaMarkt zaprasza na zakupy z psem

Upały bywają uciążliwe nie tylko dla ludzi. MediaMarkt co roku przypomina klientom, żeby nie zostawiali zwierząt w samochodach i zaprasza do wizyty w sklepach marki razem ze swoimi pupilami. Akcja „Witamy psy” dotyczy sklepów wolnostojących.
O autorze
1 min czytania 2023-07-10

W miesiącach letnich pojawiają się informacje o zwierzętach pozostawianych w nagrzanych samochowych. Wiele osób wciąż nie zdaje sobie sprawy z tego, że wnętrze samochodu pozostawionego w pełnym słońcu nagrzewa się bardzo szybko i już po upływie kilkunastu minut temperatura może przekroczyć nawet 50 stopni. MediaMarkt zaprasza do robienia zakupów w swoich sklepach razem z czworonożnymi przyjaciółmi.

– Od lat zapraszamy do wizyty w naszych sklepach ze swoimi pupilami. Dzięki temu klienci mogą spokojnie zapoznać się z naszą ofertą i skorzystać z porad fachowych doradców bez obawy o bezpieczeństwo swoich podopiecznych – mówi Wioletta Batóg, rzecznik prasowy MediaMarkt.

Akcja „Witamy Psy!” obejmuje wolnostojące sklepy sieci MediaMarkt w całej Polsce i potrwa do końca września. Klienci wprowadzający zwierzęta do marketu muszą również przestrzegać obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Pies wprowadzany na teren sklepu powinien być na smyczy i w kagańcu.

PS Taksówki dla posiadaczy małych zwierząt. FREENOW wprowadza opcję Pets

FREENOW wprowadza usługę zamówienia taksówki przyjaznej małym zwierzętom domowym. Z okazji Dnia Psa, FREENOW przekazało sumę wartości pieniężnej wszystkich przejazdów z usługi Pets wykonanych do 4 lipca dla Fundacji Przyjaciele Palucha. Na mieście w czasie akcji pojawiła się także taksówka w pieskowe wzory.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj