MeetYT 4 – kolejna edycja wydarzenia już 23 stycznia w Krakowie

Już po raz czwarty zapraszamy wszystkich pasjonatów społeczności YouTube oraz komputerowych na największe tego typu wydarzenie, które odbędzie się już 23 stycznia 2016 roku w Hali Expo w Krakowie.
O autorze
1 min czytania 2015-11-19

Jeśli Twoją pasją jest YouTube lub gry komputerowe i chcesz spotkać swoich ulubionych twórców, po prostu nie może Cię tam zabraknąć! Mediakraft Polska i MeetGalaxy zapraszają na najlepszą imprezę tej zimy!

W zeszłorocznej edycji imprezy uczestniczyło 4000 osób, na których czekało ponad setka idoli. Zachęceni ostatnim sukcesem, postanowiliśmy zorganizować kolejną edycję z jeszcze większym rozmachem! W styczniu 2016 przygotowaliśmy atrakcje dla 5000 tysięcy osób! Uczestniczy będą cieszyć się towarzystwem swoich ulubianych gwiazd YouTube oraz skorzystać ze stoisk przygotowanych dla nich przez najlepsze firmy gamingowe. W skrócie: świetni ludzie, dużo gier, sprzętu i dobrej zabawy. Żeby zagospodarować uczestnikom czas wg ich zaintesowań, plan imprezy przewiduje cztery strefy specjalne:

  • Strefa Gaming – tu wszyscy gracze będą mogli spróbować swoich sił w najlepszych edycjach gier – solo lub w towarzystwie swojego gamingowego idola.
  • Strefa Wystawców, czyli wszystkie możliwe atrakcje: gry, sprzęt dla graczy i inne gadżety związane z gamingiem w jednym miejscu, zapewniane przez firmy partnerskie.
  • Strefa Twórców, to miejsce przeznaczone do spotkania widzów i twórców, gdzie będą mogli zamienić ze swoimi idolami kilka zdań i zrobić sobie niejedno “selfie”.
  • Strefa Główna, to czwarty, ostatni i jednocześnie najważniejszy element całego meetYT! Na ogromnej scenie wystąpią gwiazdy, muzycy i najpopularniejsi youtubowi gracze . Na uczestników czekają sesje Q&A, koncerty i sketche. W skrócie – będzie się działo! 

Wśród gości wydarzenia znajdą się między innymi: DG, Ponki, Topowa Zajegranie, Karolek, Naruciak, Mamiko, Yoczook, Kosper, MrFlipiński, Sheo oraz Marcin Dubiel i wielu innych. Zapowiada się prawdziwa uczta dla fanów gamingu!

 Szczegółowa lista twórców, jak i atrakcji przewidzianych w trakcie imprezy, dostępna jest: na stronie wydarzenia: www.meet.ytna fanpage meetYT: Facebooku oraz na stronie Facebook wydarzenia.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Bilety są do kupienia na stronie: bilety.meetYT4.pl

Zapraszamy!

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się