Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Meta wprowadza Społeczności w aplikacji WhatsApp

Społeczności w WhatsApp pozwolą na zbieranie różnych grup w jednej strukturze i dadzą możliwość łatwiejszego komunikowania się pomiędzy powiązanymi ze sobą czatami grupowymi.
O autorze
1 min czytania 2022-11-04

Grupy sąsiedzkie, rodzice uczniów z jednej szkoły czy pracownicy różnych działów firmy od teraz mogą dodawać wiele grup do jednej społeczności.

Aby zacząć, wystarczy kliknąć w zakładkę nowa społeczność (dla urządzeń z Androidem na górze czatu, a w przypadku systemu iOS – na dole). W ten sposób można stworzyć całkowicie nową Społeczność lub dodać do niej grupy, które już istnieją.

Użytkownicy mogą otrzymywać aktualizacje wysłane przez całą Społeczność i w łatwy sposób organizować mniejsze grupy dyskusyjne zajmujące się istotnymi dla nich tematami.

Społeczności będą również ulepszone o nowe narzędzia dla administratorów – między innymi możliwość wysyłania komunikatów do wszystkich, a także kontrolowania tego, które grupy mogą zostać włączone w sieć czatów. WhatsApp wprowadza także wiele ulepszeń w zakresie działania grup – bez względu na to, czy są one częścią Społeczności, czy nie:

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj
  • Ankiety, czyli interaktywny i efektywny sposób na podejmowanie decyzji w grupie, bez konieczności wysyłania wielu wiadomości przez poszczególnych członków.
  • 32-osobowe rozmowy wideo, które przydadzą się w sytuacjach, gdy konieczne jest spotkanie się w większej grupie.
  • Zwiększony limit osób w grupie – od teraz będą one mogły liczyć nawet do 1024 członków.

Słuchaj podcastu NowyMarketing