Michał Milowicz jako kapitan w grze World of Warships

O autorze
2 min czytania 2023-06-22

Już od dziś do World of Warships na PC dołącza znany aktor Michał Milowicz! Pojawia się on w grze jako polski kapitan okrętów. Na potrzeby współpracy poza wizerunkiem aktora, zostało nagranych ponad 200 komend głosowych z jego udziałem. Także wszyscy miłośnicy morskich potyczek i Michała Milowicza będą mogli spróbować swoich sił w wirtualnych bitwach okrętów z jego pomocą!

Nowi gracze w World of Warships otrzymają go rejestrując się do gry przy użyciu kodu „MILOWICZ” w zakładce „kod zaproszeniowy”. A zaprawione w bojach wilki morskie również nie zostaną z pustymi rękoma i nowy, polski kapitan Michał Milowicz dołączy do ich floty po wykonaniu specjalnej misji w grze.

– Współpraca z World of Warships to dla mnie ciekawe doświadczenie, wyzwanie, a zarazem zachęta, aby spróbować swoich sił w nowym projekcie. Historia, a szczególnie tematyka wojenna zawsze mnie interesowała, a najbardziej fascynujące były bitwy morskie – argumentuje swój udział w projekcie Michał Milowicz.

– Nagranie setek komend o zróżnicowanym napięciu energetycznym oraz zmiennej akcentacji jest czasochłonne, wymaga doświadczenia aktorskiego, pełnego skupienia i zaangażowania. Kiedy nagrywałem komendy, próbowałem sobie wyobrazić daną sytuację i rzetelnie oddać emocje jej towarzyszące. Bardzo jestem ciekaw jaki będzie odbiór graczy i mam nadzieję, że spełnię oczekiwania we mnie pokładane – dodaje aktor odnośnie procesu nagrań do gry wideo aktor.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Twórcy gry zapraszają wszystkich graczy na stream z udziałem Michała Milowicza na oficjalnym kanale Twitch World of Warships, który odbędzie się 28 czerwca o godzinie 18:00. Będzie szansa zobaczyć nowego polskiego kapitana w akcji, wygrać koszulki przygotowane specjalnie na okazję współpracy, a przede wszystkim miło spędzić wspólnie czas!

Ale to nie wszystko, co zostało przygotowane w tej aktualizacji dla polskich graczy! W najnowszej aktualizacji 12.5 udostępniono kolejny, historyczny polski okręt ORP Grom oraz bazujący na projektach Gdańsk. Grom wszedł do służby w 1937 i był jednym z najsilniejszych niszczycieli swojego okresu. Ochraniał i eskortował konwoje na wodach Wysp Brytyjskich i Morzu Północnym, Służył m.in. w kampanii norweskiej. Został zatopiony w walce w maju 1940. Od teraz gracze World of Warships będą mogli oglądać jego wiernie oddany model 3D, dowiedzieć się o nim więcej oraz oczywiście poprowadzić ten historyczny okręt do boju. W grze debiutuje na jako niszczyciel VII poziomu i dostępny jest we wczesnym dostępie. Drugą jednostką jest Gdańsk, który to bazuje na różnych projektach polskich inżynierów z lat 30. Były one rozważane do produkcji, ale docelowo nie weszły w życie. Także gracze dowodząc Gdańskiem gracze będą mogli zapoznać się z kierunkiem rodzimej myśli inżynieryjnej okresu międzywojennego.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

 

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS Aleksandra Marciniak (Polska Liga Esportowa): Dzięki wzrostowi popularności esport stał się pełnoprawną rozrywką XXI wieku

– Dzięki współpracy z esportem przede wszystkim docieramy do młodej, dynamicznej i bardzo wdzięcznej grupy docelowej – na temat działalności PLE, a także o działaniach marek w obszarze esportu rozmawiamy z Aleksandrą Marciniak, head of sale and partnerships Polskiej Ligi Esportowej.