Migomedia zadba o nową stronę internetową Teatru Sabat

Teatr Sabat wybrał agencję interaktywną Migomedia do stworzenia nowej strony internetowej. Zadaniem agencji jest uruchomienie funkcjonalnego serwisu, który odda atmosferę teatru za pomocą atrakcyjnej i oryginalnej grafiki oraz w sposób przejrzysty zaprezentuje to niezwykłe miejsce.
O autorze
1 min czytania 2013-01-22

Teatr Sabat jest jedynym teatrem w Polsce nawiązującym do przedwojennych tradycji teatrów kabaretowo – rewiowych. Spektakle odbywające się w teatrze to wyjątkowe pokazy rewiowe, muzyczne, kabaretowe i musicalowe, dlatego tak ważne jest stworzenie nowej, atrakcyjnej strony oddającej atmosferę teatru, która w przejrzysty sposób dostarczy odwiedzającym niezbędnych informacji na temat rewii, spektakli, aktorów oraz wydarzeń z życia teatru. Nowa strona zawierać będzie także możliwość zapisania się do newslettera, co znacznie ułatwi bieżące śledzenie wydarzeń, jakie będą miały miejsce w teatrze.

Co więcej na nowej stronie Teatru Sabat będzie możliwość dokonania rezerwacji biletów on-line. To ważna funkcjonalność, która pozwoli sprawnie i szybko zarezerwować miejsce na widowni na wybrany przez widza spektakl.

Wszystkie funkcjonalności oraz użyteczność nowej strony teatru będą miały za zadanie ułatwienie użytkownikom dokonania wyboru rewii, bądź spektaklu i dokonania rezerwacji biletów. Zadaniem nowej strony będzie również pokazanie, że teatr proponuje unikalną rozrywkę i ciekawą formę spędzenia czasu wolnego.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj