Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Mikołaj Ciaś odpowiada za marketing w LINK4

Mikołaj Ciaś odpowiada za marketing w LINK4
Mikołaj Ciaś, menedżer od 20 lat związany z branżą FMCG, objął funkcję wiceprezesa zarządu LINK4. Będzie odpowiedzialny za obszary komercyjne, w tym między innymi za marketing ubezpieczyciela.
O autorze
1 min czytania 2024-05-17

Mikołaj Ciaś przez ponad dwie dekady zdobywał doświadczenie w branży dóbr szybko zbywalnych, pełniąc kluczowe role menedżerskie na szczeblu lokalnym i międzynarodowym. To strategiczny marketer, a także doświadczony lider zmian i przekształceń. Pracował m.in. w Unilever Polska Carlsberg Polska, Coca-Cola Poland na stanowisku dyrektora marketingu – członka zarządu oraz w Marie Brizzard Wine and Spirits, gdzie kierował Działem Komercyjnym firmy. Współtworzył również startup KRAVT & CO., gdzie był prezesem zarządu.

– Wsłuchiwanie się w głos klienta, szacunek i dążenie do mistrzostwa towarzyszą mi od początku drogi zawodowej, dlatego bardzo cieszę się, że takie są właśnie wartości LINK4. Objęcie funkcji wiceprezesa tej spółki to dla mnie zaszczyt i ogromne wyzwanie zawodowe. Cieszę się, że z tak znakomitym zespołem profesjonalistów będziemy mogli połączyć nasze doświadczenie, by razem wzmacniać siłę i pozycję na rynku jednej z trzech najbardziej rozpoznawalnych firm ubezpieczeniowych w Polsce – mówi Mikołaj Ciaś, wiceprezes zarządu LINK4.

Nowy wiceprezes LINK4 jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na Wydziale Inżynierii Środowiska ze specjalnością Zarządzanie oraz licznych kursów i szkoleń z zakresu zarządzania, marketingu, budowania strategii, finansów i sprzedaży. Ukończył także Program Zarządczy dla wyższej kadry kierowniczej w IMD Institute w Szwajcarii.

Zdjęcie główne: mat. pras.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj