Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Miłość, miłość na Bielanach, czyli walentynki w Galerii Młociny

Słynąca z nieszablonowych projektów Galeria Młociny tym razem będzie świętować ze swoimi klientami dzień zakochanych. W tym roku z okazji walentynek na Bielanach nie zabraknie nietuzinkowych atrakcji i niespodzianek.
O autorze
1 min czytania 2021-02-08

Miłośnicy mody, stacjonarnych zakupów i warszawscy trendsetterzy odetchnęli z ulgą! Galeria Młociny ponownie zaprasza na zakupy, a klienci mogą skorzystać z oferty ponad 200 sklepów oraz Strefy Spotkania i Dania, w której wielbiciele kulinariów zakupią na wynos smaki inspirowane kuchnią wielu zakątków globu. Powraca także możliwość zakupów ze stylistą oraz cykl publikacji Stylizacja Tygodnia, w ramach którego Michał Karbowski wybiera najciekawsze stylizacje odwiedzających! Warszawskie centrum handlowe to jednak nie tylko niezwykle szeroki wachlarz modowy i gastronomiczny, lecz także mnóstwo ciekawych projektów skierowanych do mieszkańców stolicy i nie tylko. Tym razem z okazji nadchodzącego dnia zakochanych obiekt podzieli się z klientami… miłością! A przy okazji obdaruje ich upominkami!

#SELFIEPOINT

W dniach od 8 do 20 lutego w Galerii Młociny ustawiony zostanie Selfie Point, czyli miejsce, przy którym zainteresowani będą mogli zrobić sobie darmowe, walentynkowe zdjęcie z bliską osobą. Obecne na miejscu hostessy wręczą także walentynkowe upominki pierwszym śmiałkom, a 10 najoryginalniejszych zdjęć zostanie nagrodzonych sesjami zdjęciowymi w PhotoLife.

#WALENTYNKOWYGARBUS

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Ikona motoryzacji, czyli słynny, miętowy garbus wędrujący po okolicach Bielan i Żoliborza, dał się już poznać mieszkańcom stolicy, rozdając przechodniom urocze upominki i ciepłe napoje. Zimowa inicjatywa Galerii Młociny spotkała się z serdecznym odzewem, dlatego też popularnego auta nie zabraknie na drogach również z okazji walentynek! Od 11 do 14 lutego Warszawiacy powinni wypatrywać ikonicznego pojazdu, który będzie się przemieszczał w okolicach Galerii Młociny. Kierowca wraz z animatorami podzieli się z napotkanymi przechodniami czymś wyjątkowym… Będzie to odrobina miłości! A także słodkie czekoladki i upominki. Co więcej, wszyscy ci, którzy przy słynnym garbusie zrobią sobie zdjęcie i opublikują je na swoim profilu na Instagramie z #MłocinyPoruszają, otrzymają również fotografię zrobioną instaxem oraz walentynkowe kartki. Na deser mała niespodzianka. Odwiedzający, którzy zrobią zakupy w dniach od 8 do 14 lutego za minimum 100 zł, będą mogli wymienić swój paragon na voucher do Strefy Spotkania i Dania na kwotę 20 zł!

Na Bielanach atmosfera miłości z pewnością udzieli się nie tylko parom. To wspaniała okazja, by podziękować bliskim za obecność i wsparcie, szczególnie w tak niestabilnych czasach. Celebrujmy z nimi Walentynki i cieszmy się z najprostszych gestów.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się