Mindshare odpowiedzialny za obsługę digital Credit Agricole

Bank Credit Agricole rozstrzygnął przetarg na obsługę działań digital i od marca 2022 roku współpracuje z agencją mediową Mindshare Polska.
O autorze
0 min czytania 2022-05-13

Bank Credit Agricole zmienił podmiot odpowiedzialny za obsługę digital. W wyniku wygranego przetargu działania w internecie prowadzi zespół Mindshare Polska.

– Od tego roku mocno przyśpieszamy realizację naszej strategii i chcemy znacząco zwiększyć udział w rynku we wszystkich liniach biznesowych. Chcemy się bardziej aktywnie pokazywać w Internecie i przyciągnąć uwagę zupełnie nowych klientów. Jesteśmy nowoczesnym bankiem pełnym korzyści i mamy nadzieję, że nowa agencja z nowymi pomysłami pomoże nam tę historię skutecznie opowiadać – mówi Przemysław Przybylski, rzecznik Credit Agricole.

– Bardzo cieszymy się, że Credit Agricole właśnie nas wybrał na partnera swojego wzrostu i z ekscytacją oczekujemy kolejnych wspólnych kampanii, które, zgodnie z założeniami, będą w szczególny sposób uwzględniały działania nakierowane na sprzedaż – mówi Urszula Wańko, deputy director w Mindshare Polska.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj