Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Mobile Vikings rozdaje własne Oscary i… tablety z darmowym internetem

O autorze
1 min czytania 2021-04-21

Już wkrótce w Los Angeles odbędzie się 93. ceremonia wręczenia Oscarów. Z tej okazji operator społecznościowy Mobile Vikings organizuje ViOskary, czyli własną wersję Nagrody Akademii Filmowej. Wśród nominowanych filmów są oryginalne produkcje Vikingów, a w całej zabawie wygrywa… jury – na recenzentów czekają tablety z darmowym internetem. 

25 kwietnia w Teatrze Dolby w Hollywood odbędzie się wyjątkowa gala rozdania Oscarów – najbardziej prestiżowych nagród filmowych, przyznawanych przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej. Organizatorzy zapowiadają, że nie będzie to zwyczajne widowisko telewizyjne, a pokaz, który ma przywodzić na myśl film. Niestandardowych form nie boją się także Vikingowie, przygotowując autorską wersję Oscarów.  

Bez czerwonego dywanu, ale z nagrodami dla recenzentów

„Czerwonego dywanu w LA co prawda Wam nie załatwimy, ale mamy coś lepszego. Odpalamy ViOskary, które przyzna Akademia Vikingowa, czyli Wy!” – czytamy na stronie akcji. Nominowane produkcje to filmy operatora opublikowane na kanale Youtube w 2020 roku. Głosy oddawać można – zgodnie z tradycjami oscarowymi – na najlepszy film, najlepszy scenariusz, najlepszą muzykę czy najlepszy dokument.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Do 25 kwietnia na stronie https://blog.mobilevikings.pl/vioskary trwa głosowanie w 9 kategoriach. W każdej z nich znajdują się 4 nominowane wideo-produkcje, ale faktycznymi zwycięzcami są tym razem użytkownicy. Osoby, które wezmą udział w głosowaniu i podzielą się opinią pod wybranym filmem, mają szansę wygrać jeden z trzech tabletów wyposażonych w bezpłatne Pokłady Internetu Mobilnego, czyli 6 darmowych  doładowań po 150 GB. Wystarczy zasubskrybować kanał MobileVikingsPolska w serwisie Youtube i dodać w sekcji komentarzy pod jednym z filmów autorską recenzję, wpisując w treści hasztag #ViOskary. Recenzje zamieszczać można do 3 maja. Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się 10 maja 2021 roku. 

Vikingowie słyną z akcji angażujących społeczność i na rzecz społeczności – nie tylko swojej. W czasie pandemii Help Desk wzbogacają o wolontaryjną usługę „Viking Support” i działają na rzecz potrzebujących, w Dniu Matki przychodzą z kwiatami do domów samotnej matki, a w lecie wspierają Zarząd Zieleni Miejskiej, podlewając deszczówką wybrane skwery. Wraz z mieszkańcami Wrocławia walczą też z komarami, rozdając budki dla jerzyków – pogromców owadów. Bo Mobile Vikings pomaganie ma w swoim DNA.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się