mPay nowym klientem Communication Unlimited

Do grona klientów agencji marketingu zintegrowanego Communication Unlimited dołączyła firma mPay, główny dostawca rozwiązań z obszaru m-płatności.
O autorze
1 min czytania 2021-05-07

mPay to polska marka, która od 18 lat kreuje i podnosi jakość swoich produktów, wprowadzając szereg innowacyjnych rozwiązań z obszaru m-płatności. Łączy bogate doświadczenie i wiedzę ekspercką z najnowszymi technologiami, idealnie wpisując się w bieżące trendy rynkowe, odpowiadając na oczekiwania użytkowników i wyznaczając standardy w branży. Aplikacja mPay umożliwia m.in. kupowanie biletów komunikacyjnych, regulowanie należności za płatne parkowanie czy zasilanie telefonicznych kont prepaid za pomocą smartfona lub tabletu. mPay stale poszerza portfel swoich usług i wzmacnia kompetencje w nowych obszarach.

W związku z rozwojem oraz wzbogacaniem kompetencji marki Communication Unlimited przygotuje strategię jej pozycjonowania. Pozwoli to mPay na funkcjonowanie w różnych obszarach rynku i silnie wyeksponuje oferowane przez nią korzyści. Kolejnym krokiem będzie opracowanie strategii komunikacji, dzięki czemu mPay będzie mógł prowadzić efektywny dialog z odbiorcami z różnych segmentów przez pryzmat rozbudowanego portfela produktowego.